جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

معرفی 8 کبدی‌کار قم برای کسب موفقیت در مسابقات ساحلی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

معرفی 8 کبدی‌کار قم برای کسب موفقیت در مسابقات ساحلی کشور


رئیس هیئت کبدی استان قم از مشخص شدن ترکیب تیم اعزامی هیئت قم به رقابت‌های کبدی ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور خبر داد.

رئیس هیئت کبدی استان قم خبر داد

 

مسلم رشیدی امروز در قم، اظهار کرد: هدف ما این است که امسال کبدی قم در مسابقات قهرمانی کشور و همچنین پیکارهای لیگ این رشته ورزشی در هر دو بخش آقایان و بانوان و در هر دو قسمت ساحلی و سالنی حضور موفقی داشته باشد.

وی ادامه داد: کبدی قم در چند سال قبل یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ‌های برتر ساحلی و سالنی باشگاه‌های کشور بوده و سابقه کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را در کارنامه دارد و هدف ما این است که یک بار دیگر به دوران موفق و افتخارآمیز گذشته باز گردیم.

رئیس هیئت کبدی استان قم بیان کرد: امسال در لیگ‌های کبدی باشگاه‌های کشور نیز حضور داریم و هدف‌مان این است که بار دیگر به لیگ برتر بازگردیم و توانمندی و قابلیت کبدی قم را بار دیگر به رقبای خود نشان بدهیم و در مسیر موفقیت گام برداریم.

وی در ادامه از برنامه‌ریزی برای اعزام کبدی‌کاران قم به رقابت‌های کبدی ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور خبر داد و افزود: تیم کبدی ساحلی استان قم در این رقابت‌ها با ترکیبی از بهترین‌های حال حاضر این رشته به مصاف حریفان می‌روند و امیدوار به موفقیت آنها هستیم.

رشیدی به مشخص شدن ترکیب تیم اعزامی هیئت کبدی قم به رقابت‌های ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور اشاره کرد و افزود: محمد اورنجی، عمیر عسگری، علیرضا بابایی‌بیات، قاسم نوروزیان، حسین میرزایی، محمد‌حسین معصومیان، محمدمهدی مومن و محمدرضا مهری ترکیب تیم قم را تشکیل می‌دهند.

وی یادآور شد: مردان کبدی‌کار قم در تلاش برای کسب موفقیت در مسابقات کبدی ساحلی کشور علیرضا بابایی را به عنوان سرمربی  در راس کادر فنی خود دارند، ضمن اینکه سیدمرتضی طباطبایی به عنوان سرپرست تیم کبدی ساحلی قم را در این رقابت‌ها همراهی خواهد کرد.

رئیس هیئت کبدی استان قم ابراز کرد: هفتمین دوره رقابت‌های کبدی ساحلی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برنامه‌ریزی شده است روزهای چهاردهم تا شانزدهم مرداد ماه به میزبانی هیئت کبدی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: یکی دیگر از دلایل اهمیت کسب موفقیت در این دوره از مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کشور این است که این مسابقات از سوی کادر اجرایی فدراسیون کبدی کشورمان به عنوان انتخابی تیم ملی برگزار می‌شود و کبدی‌کاران قم باید تمام توان خود را برای کسب موفقیت به کار بگیرند.

رشیدی عنوان کرد: مجموعا تا کنون 20 تیم به منظور شرکت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند تا رقابت‌های خود را برای کسب جواز در مرحله دوم برگزار کنند،‌ در حالی که تنها 12 تیم برتر این رقابت‌ها جواز حضور در مرحله دوم مسابقات کبدی ساحلی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور را کسب خواهند کرد.

وی بیان کرد: مسابقات کبدی ساحلی در سال جاری برای سه مرحله برنامه‌ریزی شده و در حالی برگزار می‌شود که بازیکنان شاغل در ترکیب تیم‌های شرکت کننده در این پیکارها، طبق مصوبه آئین نامه مسابقات لیگ برتر امسال اجازه بازی در دیگر رشته‌های کبدی را ندارند. / فارس

آدرس کوتاه :