جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

مقابل طوفان حوادث با تمسک به شهیدان ایستادگی می‌کنیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مقابل طوفان حوادث با تمسک به شهیدان ایستادگی می‌کنیم


فرمانده سپاه استان قم با اشاره به اینکه امروز نیز با تمسک به شهیدان و حبل محکم الهی، بصیرت، بینش و آگاهی در مقابل طوفان حوادث ایستادگی خواهیم کرد گفت: در روز 24 خرداد ماه با شهیدان پیمان مجدد خواهیم بست.

سردار مهدوی‌نژاد:

 به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سردار مهدی مهدوی‌نژاد در مراسم صبحگاه اقتدار به روح و مقام شهدای دفاع مقدس و 6 هزار شهید استان و شهدای عملیات بزرگ بیت‌المقدس درود فرستاد و بیان کرد: شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران با فتح خرمشهر پیام آزادگی، عزت و مقاومت را از گلدسته‌های مسجد جامع این شهر به جهانیان صادر کردند.

فرمانده سپاه استان قم ادامه داد: امروز نیز با تمسک به شهیدان و حبل محکم الهی، بصیرت، بینش و آگاهی در مقابل طوفان حوادث ایستادگی خواهیم کرد و در روز 24 خرداد ماه با شهیدان پیمان مجدد خواهیم بست.

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان قم به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با شرکت 25 گردان از سپاه، نیروی انتظامی، ارتش و بسیج به میزبانی سپاه در پادگان خیبر لشکر عملیاتی 17 علی ابن ابیطالب (ع) برگزار شد و در پایان مراسم گردان تکاور لشکر عملیاتی سپاه استان قم به انجام حرکت‌های نمایشی پرداختند.

آدرس کوتاه :