جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

ملت برای نفوذی صهیونیست‌ها فرش قرمز پهن نمی‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ملت برای نفوذی صهیونیست‌ها فرش قرمز پهن نمی‌کند


دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان استان قم در بیانیه‌ای مشترک درباره سفر وزیر خارجه فرانسه به ایران نکاتی را متذکر شدند.

دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان استان قم:

در بیانیه مشترک جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قم و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم آمده است: در روزهای خوشحالی از نگارش متن توافق هسته‌ای شاهد ایجاد فضایی مبنی بر صف کشیدن دولتمردان غربی برای ورود به کشور عزیزمان هستیم. حال آنکه خبر از سفر کسانی به گوش می‌رسد که دشمنی و کینه خود را به مردم این سرزمین چه در دوران هشت سال دفاع مقدس، پس از آن و حتی در دوران مذاکرات هسته‌ای به خوبی عیان کرده‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مردم ایران اسلامی هرگز جنایات دولت فرانسه نسبت به خویش را فراموش نخواهند کرد. دستان وزیر خارجه فعلی و نخست وزیر آن روزهای فرانسه، در دوران دفاع مقدس و حمایت‌های تسلیحاتی کشورش از رژیم بعث، در پناه و امنیت دادن به گروهک تروریستی منافقین و ارسال خون‌های آلوده به ویروس ایدز، آغشته به خون هزاران نفر از اهالی ایران است. درست در زمانی که کشور عزیزمان که بیش از 20 سال پیش در هنگام نخست‌وزیری لوران فابیوس درگیر جنگ بوده و مشکلات عدیده‌ای برایش به وجود آمده است، درست در زمانی که عده‌ای خود را آینه تمام‌نمای دفاع از حقوق بشر می‌خوانند، خون‌های آلوده به ویروس ایدز وارد ایران می‌شود تا کسانی که نه از نیروهای نظامی و یا حتی نه از افراد توانمند جامعه بلکه از کودکان و بیمارانی هستند که نیازمند خون بودند را قربانی خوی استکباری خویش کنند.

در این بیانیه تصریح شده است: مردم ما هرگز جنایات دولت فرانسه و لوران فابیوس و خوش رقصی‌های او و کشورش برای صهیونیست‌ها را فراموش نخواهد کرد. مسئولین عزیز باید بدانند، اگر بناست که با این‌گونه کشورها رابطه داشته باشیم باید متناسب با عملکرد گذشته آنان تصمیم بگیریم و سفرفابیوس به کشور شاید به ظاهر اقدامی مثبت در عرصه دیپلماتیک باشد اما با وجود کارشکنی‌های فرانسه در گذشته و در روند مذاکرات جای تامل دارد که چرا این کشور باید به شرایط اقتصادی خود با ایران پیش از مذاکرات بازگردد.

در این بیانیه اضافه شده است: نباید مسئولان کشور به راحتی از کنار جنایات افرادی مانند فابیوس که موجب بیماری بیش از هزار نفر از هموطنان و مرگ جمع زیادی شد، بگذرند و این شخص هرگز به خاطر آن کوتاهی خود از ملت و دولت ایران عذرخواهی نکرده است.

در این بیانیه تبیین شده است: ‌امروز اما جنبش دانشجویی در شهر بصیرت، قم مقدس، در پیروی از منویات پیر جماران و امام خامنه‌ای در صحنه حضور دارد تا به فرمان ولی فقیه خویش که همانا «برای ادامه مبارزه با استکبار بعد از مذاکرات» آماده باشید، ضمن اعلام آنکه ما از حضور «فابیوس» در ایران استقبال نخواهیم کرد از مسئولان می‌خواهیم کسی که به هیچ وجه خیر و صلاح مردم ایران را نمی‌خواهد و به نوعی نفوذی صهیونیست‌ها است صلاح نیست که به کشور راهش بدهند. / فارس

آدرس کوتاه :