جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مهدی حسینی ‌در تمرینات تیم فوتبال صبای قم حاضر شد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مهدی حسینی ‌در تمرینات تیم فوتبال صبای قم حاضر شد‌


سید مهدی حسینی بازیکن جوان و بومی صبا که به دلیل دوپینگ، دوران محرومیت خود را سپری کرده در تمرینات تیم فوتبال صبای قم حاضر شد.

پس از غیبتی طولانی مدت؛

تمرین تیم فوتبال صبای قم در شرایطی برگزار شد که سید مهدی حسینی بازیکن جوان و میانی صبا بار دیگر به تمرینات تیمش پیوسته است.

حسینی نزدیک به 2 فصل پیش و در زمان حضور محمد مایلی‌کهن در صبا، بازیکن ثابت ‌بود اما به‌دلیل اشتباه در مصرف مکمل‌های ورزشی، به شکل ناخواسته دوپینگ کرد و با محرومیتی 2 ساله مواجه شد.

با آغاز تمرینات تیم فوتبال صبای قم در فصل جدید، سید مهدی حسینی نیز به تمرینات اضافه شد و زیر نظر مربیان صبا و پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد.

این بازیکن جوان که بازیکن بومی فوتبال قم و از معدود محصولات باشگاه صبا به شمار می‌رود در خط میانی بازی می‌کند و در لیگ سیزدهم در نیم فصل نخست در بیشتر مسابقات صبا به میدان رفت.

این در حالی است که ایوب کلانتری و حسین بادامکی بازیکنان خط میانی صبا از این تیم جدا شده‌اند و تارتار به دنبال پر کردن جای خالی این بازیکنان است.

مجتبی مبینی پور بازیکن سابق صبا در زمان حضور عبدالله ویسی که در زمره بازیکنان بومی فوتبال قم نیز هست ، در تمرینات صبا حضور دارد.

آدرس کوتاه :