سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مهربانو - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

مهربانو

مهربانو


Loading the player...

صدا و سیمای قم به مناسبت دهه کرامت نمایش های متعددی را در طول این دهه پخش کرد.

نمایش هایی که با هدف ترویج فرهنگ معارف اهل بیت و کرامات آنها مخصوصا دو بزرگواری که در کشور ایران مدفون هستم ساخته شد و هر روز ساعت 15:30 از صدای مرکز قم پخش شد.

نمایش مهربانو یکی از این نمایش ها بود که به خلاصه داستان این نمایش را برای آشنایی بهتر شما با این نمایش در این مطلب می آوریم:

دررروزهای جنگ ودفاع مقدس هستیم، حرف شده تاجمعی از اسرابرای زیارت حضرت معصومه آورده شود.

کشفی ازخدمتگزاران حرم است واصلابااینکارموافق نیست. ازاسرابیزاراست ودلش نمی خواهد حرم بانوحتی برای چندساعت وجودآنهاراتحمل کند.ضمن اینکه حرفهایی درباره فرماندهان عراقی پنهان درجمع اسراهم هست!

هرکاری ازدستش برمی آید می کند.هرچقدرمی تواند کارشکنی می کند تا این اتفاق نیفتد. حتی جمعی ازمردم راباخودهمراه می کند که اعلام کنندراضی نیستند اسرا پابه ضریح حضرت معصومه بگذارند.

امادرنهایت به اوفشارمی آورند که درمواردی که به توربطی ندارد مداخله نکن.

تدارک لازم دیده میشود.دوطرف بالای سربانومیله گذاشته می شود تااسرادرفضای مشخص باشندومردم هم اززیارت حتی برای ساعتی محروم نشوند واعتراضی نشود.

اسرا می آیند و کشفی عصبانی وناراضی است .همه اش منتظرواقعه ای ناخوش آیند وپیش بینی نشده است.واین نگرانی کم کم همه گیر می شودامااسرابرای زیارت می روند وناگهان ازبین جمعیت فریادی بلند می شود. زنی فریاد زده و بی هوش می شود.وبه میان اسرا اشاره می کند.هیاهو می کند.کشفی بسیارنگران است ومانمی دانیم چه واقعه ای پیش آمده.زن ازشدت فضاقادربه صحبت نیست وازهوش رفته واسرابه سرعت منتقل می شوند.

و ادامه داستان....

 

 

تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کننده و کارگردان: رضا داداشی
  • نویسنده: مریم واحد
  • بازیگران: حسین توسلی، ابراهیم میرقاسمی، میرشهرام میروهابی، پوران عزیز پور، محسن گیلک زاده
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.