جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

مهر الوند قم قهرمان فوتسال نوجوانان کشور شد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مهر الوند قم قهرمان فوتسال نوجوانان کشور شد‌


رئیس هیئت فوتبال قم گفت: تیم فوتسال مهر الوند قم قهرمان مسابقات فوتسال نوجوانان باشگاه‌های کشور شد.

رئیس هیئت فوتبال قم

کریم بهرامی ، تیم فوتسال مهر الوند قم که در مسابقات فوتسال نوجوانان باشگاه‌های کشور شرکت کرده بود با کسب عنوان قهرمانی این مسابقات به کار خود پایان داد.

وی افزود: در این مسابقات که در آستانه اشرفیه برگزار شد تیم مهر الوند قم با شکست دادن تمامی حریفان خود موفق به کسب عنوان نخست و مقام قهرمانی شد.

رئیس هیئت فوتبال قم گفت: این مسابقات در 12 گروه مقدماتی با حضور 48 تیم از نقاط مختلف کشور برگزار شد و تیم مهر الوند قم پس از صعود از مرحله گروهی توانست در مراحل حذفی نیز حریفان خود را شکست دهد و عنوان نخست را به خود اختصاص دهد.

بهرامی بیان کرد: این تیم با حداقل هزینه و با مربیگری حسن عبدی و سرپرستی مرتضی بیدقی راهی این مسابقات شد و توانست گوی سبقت زا از تیم‌های قدرتمندی از استان‌های خوزستان، تهران، فارس و خراسان رضوی برباید.

وی عنوان کرد: قم در رشته فوتسال در میان استان‌های کشور سرآمد است و قهرمانی مهر الوند در لیگ نوجوانان کشور و صعود تیم آرش قم به لیگ دسته اول فوتسال بزرگسالان کشور نشان دهنده ظرفیت‌های فوتسال قم است.

رئیس هیئت فوتبال قم تصریح کرد: در رده سنی امید نیز تیم فوتسال آتلیه طهران موفق شد با شکست تمامی حرفان خود به مرحله نهایی مسابقات امیدهای کشور که با حضور 8 تیم بر‌تر کشور برگزار می‌شود صعود کند.

بهرامی خاطرنشان کرد: این تیم توانست در مرحله برگشت این مسابقات با یک تساوی برابر تربت حیدریه و 2 پیروزی برابر مهرگان تهران و رسالت کرمان بدون شکست راهی مرحله نهایی شود./تسنیم

آدرس کوتاه :