جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

مهر نبوی کرامت حسنی - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

مهر نبوی کرامت حسنی

مهر نبوی کرامت حسنی


Loading the player...

مهر نبوي کرامت حسني

 

سازمان بهزيستي در حقيقت يک سازمان تخصصي حمايتي است که در سال 1359 از ادغام 16 نهاد و بنيادخيريه به وسيله‌ي شهيد فياض بخش و همكارانش تشكيل شد.

وظايف تخصصي سازمان بهزيستي در سه معاونت ارائه مي‌شود و در بحث پيشگيري نيز دفاتر پيشگيري از اعتياد، پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و مشاوره مشغول به خدمت هستند. همچنين در معاونت اجتماعي بحث آسيب ديدگان اجتماعي به خصوص كودكان ونوجوانان و دفتر زنان و خانواده وظيفه حمايت از زنان و کودکان در معرض آسيب را به عهده دارند.
علاوه بر معاونت ها و دفاتر ذکر شده معاونت مشاركت هاي مردمي نيز در سازمان بهزيستي ايجاد شده است كه در حقيقت سهم مردم را در فعاليت هاي بهزيستي افزايش داده است به طوريکه امروزه حدود 80 درصد از مراكز سازمان بهزيستي توسط مردم اداره مي‌شود که اين قدم مثبتي است چون اعتقاد داريم مردم كارها را بهتر انجام مي‌دهند و ما به عنوان دولت بايد وظيفه‌ي نظارتي وسياست گذاري و برنامه ريزي را بر عهده داشته باشيم.

صدا وسيماي مرکز قم با مشارکت سازمان بهزيستي در روز شهادت امام حسن مجتبي(ع) کريم اهل بيت اقدام به ارائه برنامه در خصوص معرفي هر چه بهتر سازمان به هم استاني ها جهت کمک خداپسندانه وحمايت از خانواده هاي بي سرپرست، معلولين، بيماريهاي لاعلاج و... دارد.

 

 

عوامل اين برنامه:

تهيه کننده: آقاي جعفري اقدم

کارگردان:آقاي پاينده مهر

مجري: آقاي حيات بخش

گزارشگر: آقاي تحويلدار

با مشارکت سازمان بهزيستي استان قم

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.