حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

موسیقی‌های قمی برای پخش سراسری - روابط عمومی

 

 4 قطعه موسيقي فاخر مركز قم با برای چهل سالگی انقلاب اسلامی، علاوه بر تشویق و تحسین، در برنامه ريزي پخش شبكه هاي استاني و سراسري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، بر اساس اعلام بخش هماهنگي موسيقي و سرود مراكز استان‌هاي  صدا وسيما، 4 قطعه موسيقي ساخته شده در بخش موسيقي صدا و سيماي مركز قم و به تهیه کنندگی جواد فلاحتی که به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی تولید شده است؛ ضمن تحسین و تشویق، در برنامه ريزي براي پخش از شبکه های استانی و سراسری قرار گرفت.

قطعه موسيقي "فرداي روشن" با شعري از حسن رحماني نكو، آهنگسازي و تنظيم اميد اصغري و خوانندگي بهروز كلكران در ساختار اركسترال و قطعه موسيقي"سرزمين با اصالت" با شعري از حسسن رحماني نكو، آهنگسازي و تنظيم محسن حسيني و خوانندگي علي سعيدي و محمد سعيدي در ساختار اركسترال مورد تشويق و تحسین مدیریت موسیقی و سرود مراکز استانی قرار گرفت و مجوزشان براي پخش از شبكه‌هاي استاني و سراسري صدا وسيما صادر شد.

همچنين دو قطعه موسيقي در ساختار آکاپلا به نام‌های " كمال اين است و بس" با شعر حبيب خراساني، آهنگسازي و تنظيم محسن حسيني و خوانندگي حميد روحاني "وطن" با شعري از حسن رحماني نكو، آهنگسازي و تنظيم محسن حسيني و خوانندگي امير يوسفي ن‍ژاد در ساختار آكاپلا نیز ضمن تحسین براي پخش در شبكه هاي استاتي و سراسري صدا وسيما تصويب شد.

 

آدرس کوتاه :