جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

میزبانی صبای قم از قهرمان لیگ سیزدهم / صبا با تارتار به ایستگاه آخر رسید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

میزبانی صبای قم از قهرمان لیگ سیزدهم / صبا با تارتار به ایستگاه آخر رسید


تیم فوتبال صبای قم در آخرین بازی خود از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، مقابل قهرمان لیگ سیزدهم به میدان می‌رود.

جمعه این هفته در قم انجام می‌شود

 قهرمان سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فولاد خوزستان است که اکنون در مکان پنجم جدول رده‌بندی لیگ چهاردهم ایستاده و برای اینکه بار دیگر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند با تمام انگیزه و توان خود به مصاف صبای قم می‌آید.

تیم فوتبال صبای قم نیز با اینکه انگیزه‌ای برای این دیدار ندارد، ولی با توجه به رویارویی با قهرمان دوره قبل لیگ برتر باید یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال را برابر شاگردان اسکوچیچ کروات در فولاد خوزستان برگزار کند.

این در حالی است که همانند هفته بیست و نهم لیگ برتر، تمامی بازی‌های هفته سی‌ام مسابقات چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز جمعه بیست و پنجم اردیبهشت ماه به انجام می‌رسد و تیم فوتبال صبای قم با حضور تمامی بازیکن کلیدی خود مقابل تیم فولاد خوزستان صف‌آرایی خواهد کرد.

آخرین بازی داخل خانه صبا در لیگ چهاردهم در حالی برابر فولاد خوزستان برگزار می‌شود که مهدی تارتار سرمربی جوان تیم صبای قم به دلیل اینکه در دیدار هفته بیست و نهم مقابل نفت تهران از زمین بازی اخراج شده اجازه همراهی تیمش از کنار زمین را ندارد و به اجبار باید از روی سکوها این دیدار را دنبال کند.

صبای قم در مصاف سرنوشت‌ساز با نفت تهران در بیست و نهمین هفته دیدارهای فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با گلی که از روی نقطه پنالتی در نیمه دوم دریافت کرد یک بر صفر مغلوب شد تا به این ترتیب نماینده فوتبال قم همچنان در مکان هشتم جدول باشد.

در شرایطی که این هفته هواداران تیم‌هایی نظیر استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان به دقت عملکرد تیم فوتبال صبای قم در جدال حساس و سرنوشت‌ساز هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر فولاد خوزستان را زیر نظر دارند، صبا با آرامش و بدون استرس از جایگاهش به مصاف حریف اهوازی خود می‌رود.

تیم فوتبال صبای قم در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باید از ساعت 18 روز جمعه بیست و پنجم اردیبهشت ماه در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف تیم فولاد خوزستان برود دیداری که بین‌ تیم‌های پنجم و هشتم جدول برگزار می‌شود.

در حال حاضر تیم فوتبال فولاد خوزستان با کسب 49 امتیاز در مکان پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ایستاده و شانس اندکی برای آسیایی شدن دارد، اما صبای قم با 15 امتیاز کمتر از فولاد 34 امتیازی است و در مکان هشتم قرار گرفته است.

دیدار صبای قم و فولاد خوزستان در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی این جمعه در قم برگزار می‌شود که در نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال تیم صبای قم توانست با گل مارکو آوریلیو برزیلی با حساب یک بر صفر فولاد خوزستان را در ورزشگاه غدیر اهواز مغلوب کند.

// فارس

آدرس کوتاه :