جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

میزبانی قم از پنج شهید گمنام - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

میزبانی قم از پنج شهید گمنام


مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم از تشییع و تدفین پیکر مطهر پنج شهید گمنام دفاع مقدس در آستانه سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در این استان خبر داد.

صبح فردا؛

احمد حسینی اظهار داشت: قم، شهر کریمه اهل بیت(س) در آستانه سالروز شهادت امام موسی بن جعفر(ع) بار دیگر میزبان شهدای گمنامی است که سال های سال مونسی جز نسیم صحرا و همدمی جز مادرشان حضرت زهرا(س) نداشته اند و امروز پیکرها و خون مطهرشان، گرمی بخش محفل دلدادگان مکتب عاشورا و سند متقن حقانیت راه و مرام نورانی آنان است.

وی اظهار کرد: با هماهنگی صورت گرفته با نهادهای ذیربط استان، پیکر مطهر پنج شهید گمنام دفاع مقدس مربوط به رزمندگان استان قم در دو عملیات خیبر و محرم، روز چهارشنبه 23 اردیبهشت در این استان تشییع می شود.

وی از مردم شهیدپرور استان و زائران حرم کریمه اهل بیت(س) دعوت کرد تا با حضور در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام، قدردان و ادامه دهنده راه شهدای بزرگوار باشند.

به گفته حسینی، سه تن از شهدای گمنام در جامعة الزهرا(س) و دو تن دیگر در مرکز آموزشی پژوهشی امام علی(ع) تدفین خواهند شد.

بر اساس این گزارش، پیکر پاک شهید سید ابوالفضل شیخ زاده یکی از شهیدان مفقود الاثر دوران دفاع مقدس پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه، 18 اردیبهشت ماه در قم تشییع و به خاک سپرده شد.

آدرس کوتاه :