جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

نادرشیمی قم برای قهرمانی در لیگ بسکتبال بانوان تقویت می‌شود‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نادرشیمی قم برای قهرمانی در لیگ بسکتبال بانوان تقویت می‌شود‌


سرمربی تیم تیم بسکتبال نادرشیمی قم با بیان اینکه هدف نادرشیمی قم قهرمانی در لیگ بسکتبال بانوان کشور است گفت: نادرشیمی قم برای قهرمانی در لیگ بسکتبال بانوان تقویت می‌شود.

سرمربی تیم بسکتبال نادرشیمی قم

فهیمه سعیدکیا  تیم بسکتبال نادرشیمی قم در حال حاضر در وضعیت فنی و روانی خوبی است و بازیکنان این تیم برای حضور در مرحله نهایی لیگ بسکتبال بانوان کشور آماده هستند.

وی افزود: ما با اختلاف کمی نسبت به تیم خراسان رضوی در گروه خود در رده دوم قرار گرفتیم و با توجه به اطلاعاتی که از تیم‌های حاضر در دیگر گروه این مسابقات در اختیار داریم امیدواریم بتوانیم روی سکوی نخست یا دوم لیگ قرار بگیریم.

سرمربی تیم تیم بسکتبال نادرشیمی قم گفت: خوشبختانه بازیکنان ما امسال نیاز ما را برطرف کرده‌اند اما نادرشیمی قم برای قهرمانی در لیگ بسکتبال بانوان تقویت می‌شود و قصد داریم یک بازیکن غیر بومی جدید به تیم اضافه کنیم.

سعیدکیا بیان کرد: تیم ما تنها 3 بازیکن غیر بومی دارد و سایر نفرات ما را بسکتبالیست‌های قمی تشکیل می‌دهند و 2 نفر از بازیکنان بومی ما دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی هستند و می‌توانند در سطوح بالای بسکتبال ایران بازی کنند.

وی عنوان کرد: برای دومین سال است که در لیگ بسکتبال بانوان کشور حاضر هستیم اما افزایش سطح تجربه بازیکنانی که در سال گذشته با تیم ما بوده‌اند و حضور چند بازیکن غیر بومی تاثیرگذار و باکیفیت سبب شده امسال تیم قدرتمندتری نسبت به سال گذشته باشیم.

سرمربی نادرشیمی قم تصریح کرد: نمی‌دانیم در مرحله نهایی چه تیم‌هایی را پیش روی خود می‌بینیم اما پیش بینی ما تقابل با نمایندگان مازندران و تهران است که هر دو تیم از تیم‌های خوب لیگ هستند اما توانایی کسب عنوان قهرمانی یا نایب قهرمانی را داریم.

سعیدکیا خاظرنشان کرد: بسکتبال بانوان قم از نظر پشتوانه نیروی انسانی وضعیت خوبی دارد و نگرانی خاصی بابت وجود بازیکنان جایگزین برای نفرات فعلی در آینده نداریم./تسنیم

آدرس کوتاه :