جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

نایب قهرمانی تیم کاراته پاس قوامین قم در لیگ برتر کاراته - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نایب قهرمانی تیم کاراته پاس قوامین قم در لیگ برتر کاراته


تیم کاراته پاس قوامین قم با کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر کاراته باشگاه‌های کشور به کار خود در این مسابقات پایان داد.

با حضور 16 تیم؛

مسابقات لیگ برتر کاراته باشگاه‌های کشور امروز در حالی در قم به پایان رسید که تیم پاس قوامین قم با کسب ۲ پیروزی پی‌درپی برابر حریفان تبریزی و اصفهانی خود پس از گاز زنجان، نایب قهرمان شد.

تیم کاراته پاس قوامین قم که در نخستین دیدار امروز خود از سد شهرداری تبریز عبور کرده بود در دومین مسابقه برابر سپاهان پیروز شد و به مقام دوم لیگ برتر رسید تا پس از قهرمانی آذرخودرو در سوپرلیگ، کاراته قم را صاحب افتخاری دیگر کند.

پاس دومین بازی خود از آخرین هفته لیگ برتر در حالی برابر فولاد مبارکه سپاهان اصفهان قرار گرفت که برای تثبیت حضورش در رده دوم جدول باید این تیم را شکست می‌داد و سرانجام توانست در یک مسابقه دیدنی به هدف خود برسد.

در این مسابقه، کاراته کاهای پاس قوامین برابر تیم سپاهان اصفهان نمایش خوبی در دو بخش کاتا و کومیته داشتند و موفق شدند این تیم را با نتیجه ۱۶ بر ۹ شکست داده و جمع امتیازات خود را به عدد ۱۲ برسانند.

نماینده قم در نخستین دیدار هفته پایانی لیگ برتر برابر تیم شهرداری تبریز به برتری رسیده بود و با پیروزی بر سپاهان ۱۲ امتیازی شد.

تیم‌های شهرداری تبریز، گاز زنجان، پاس قوامین قم، هیئت کاراته اسلامشهر، گروه اینترنتی ۵۰۴۰، سپاهان اصفهان و منتخب بوشهر تیم‌های حاضر در لیگ برتر کاراته را تشکیل دادند.

تیم کاراته آذرخودروی قم نیز روز گذشته با برتری برابر تیم‌های شهرداری سیرجان و دانشگاه آزاد اسلامی مقام قهرمانی هشتمین دوره سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور را از آن خود کرده بود.

آدرس کوتاه :