جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

نباید به فرمایشات مراجع تقلید کمترین بی‌توجهی شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نباید به فرمایشات مراجع تقلید کمترین بی‌توجهی شود


مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی گفت: باید همه در حیطه مسئولیت خود نسبت به مسائل دینی و مذهبی حساس باشیم و نباید بگذاریم که به فرمایشات مراجع عظام تقلید کمترین بی‌توجهی شود.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی

 مرتضی نجفی قدسی یکشنبه شب در جلسه تکریم مفسران قرآن کریم که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد با اشاره به مطرح شدن اکران فیلم رستاخیز گفت: مراجع تقلید دو سال پیش نسبت به این فیلم واکنش داشتند و بنا بود که اصلاحاتی صورت گیرد که این اتفاق به صورت کامل صورت نگرفت و تولیدکنندگان فیلم مصمم بودند چهره حضرت عباس (ع) را نشان دهند.

وی با بیان اینکه وزارت ارشاد جلوی اکران فیلم را گرفت تا نظر مراجع تقلید تامین شود، افزود: مراجع معظم تقلید حافظ حریم اسلام هستند و ما نیز به عنوان کسانی که پیرو این بزرگواران هستیم نسبت به حساسیت‌های آنها حساس هستیم و نمی‌توانیم ببینیم که به این حساسیت‌ها بی‌توجهی شود.

مدیر دارالقرآن کریم علامه طباطبایی با بیان اینکه منویات و نظرات مراجع تقلید باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: باید همه در حیطه مسئولیت خود نسبت به مسائل دینی و مذهبی حساس باشیم و نباید بگذاریم که به فرمایشات مراجع عظام تقلید کمترین بی‌توجهی شود./ فارس

آدرس کوتاه :