جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

نبود بودجه علت اصلی محدود شدن سومین نمایشگاه قرآن و عترت قم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نبود بودجه علت اصلی محدود شدن سومین نمایشگاه قرآن و عترت قم است


رئیس اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قم گفت: نبود بودجه و امکانات مناسب علت اصلی محدود شدن نمایشگاه قرآن و عترت در استان قم است.

رئیس اداره ارشاد قم:

حجت‌الاسلام والمسملین علی اسماعیلی یکشنبه شب در حاشیه برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت استان قم در سالن غدیر دفتر تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سومین نمایشگاه قرآن و عترت استان قم به مشارکت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در نمایشگاه قرآن و عترت نشانه‌های مختلف قرآن کریم به منصه ظهور رسیده است، مطرح کرد: توانمندی هنرمندان قمی در نمایشگاه قرآن و عترت به نمایش گذاشته می‌شود.

رئیس اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قم به برگزاری نمایش‌های خیابانی، عرضه نرم‌افزارهای هنری، تابلو فرش‌های مذهبی، بازی‌های کامپیوتری با محتویات قرآنی و کتب مذهبی اشاره و تصریح کرد: با توجه به کمبود محصولات مورد نیاز کودکان در جامعه اسلامی بخشی از نمایشگاه برای ارائه این محصولات در نظر گرفته شده است.

وی آشنایی با مباحث نجوم را یکی دیگر از بخش‌های جذاب نمایشگاه قرآن و عترت برشمرد و گفت: در میان 60 موسسه قرآنی فقط پنج موسسه قرآنی منتخب در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند و دیگر موسسات به علت کمبود فضا در این نمایشگاه فعالیتی ندارند.

اسماعیلی با اشاره به گستردگی نمایشگاه قرآن و عترت استان قم در سال گذشته تاکید کرد: نبود بودجه و امکانات مناسب علت اصلی محدود شدن نمایشگاه قرآن و عترت در استان قم است.

// فارس

آدرس کوتاه :