جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

نتایج انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اعلام شد. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نتایج انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اعلام شد.


نتایج هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از سوی هیئت اجرایی انتخابات اعلام شد.

 بنا بر اعلام هیات اجرایی انتخابات، نتایج آراء نامزدهای هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اعلام شد.

براساس نتایج اعلام شده در رشته عمران امین مقومی با کسب 758 رای، سیدمحمدعلی سبحانی با کسب 422 رای و احمدرضا اجتهادی با کسب 292 رای، بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

در رشته برق حمید رمضان دهنوی با کسب 451 رای، در رشته ترافیک وحید معماریان با کسب 631 رای و در رشته شهرسازی سید محمد جواد حسینی با 619 رای توانستند بیشترین آرا را به دست آورند.

جمیله صادقی با 454 رای در رشته معماری، کاوه نوری کوپائی با کسب 584رای در رشته مکانیک و حسین علی یار با کسب 512رای در رشته نقشه برداری، بیشترین رای را از مجموع آراء ماخوذه به خود اختصاص داده و به هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم راه یافتند.

سیدمحمد شریعتمدار با 287 رای در رشته برق، سید حسین حسینی با 239 رای در رشته ترافیک، سعید خان احمدلو با 381 رای در رشته شهرسازی، مرتضی داودی در رشته عمران با 277 رای، زهرا السادات حسینی با 356 رای در رشته معماری، داود بیطرفان با 344 رای در رشته مکانیک و حسن خانی با 249 رای در رشته نقشه برداری بهعنوان اعضای علی البدل هفتیمن دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم انتخاب شدند.

هفتیمن دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در روز پنجشنبه 16 مهرماه و همزمان با سراسر کشور در سه شعبه اخذ رای در قم و به صورت الکترونیکی برگزار شد و اعضای منتخب به مدت سه سال هدایت این سازمان را در استان قم بر عهده گرفتند./تسنیم

آدرس کوتاه :