سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نتایج صبا در هفته‌های پایانی لیگ برای سایر تیم‌ها سرنوشت ساز است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نتایج صبا در هفته‌های پایانی لیگ برای سایر تیم‌ها سرنوشت ساز است


سرمربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه داور در بازی با گسترش فولاد یک پنالتی صبا را نگرفت گفت: نتایج صبا در هفته‌های پایانی لیگ برتر برای سایر تیم‌ها سرنوشت ساز است.

تار تار عنوان کرد؛

مهدی تارتار اظهار داشت: در بازی با گسترش فولاد با برنامه عمل کردیم در حالبی که حریف از بازی با ما برد می‌خواست و تلاش زیادی هم انجام داد اما توانستیم حریف را کنترل کنیم و یک امتیاز باارزش از این بازی بگیریم.

وی افزود: ورزش باد در بازی با گسترش فولاد کار ما را سخت کرد اما در هر صورت کسب یک امتیاز از بازی خارج از خانه نمی‌تواند نتیجه بدی باشد گرچه در این بازی به دنبال برد بودیم و مساوی به کار ما نمی‌آمد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: شرایط صبا در جدول به گونه‌ای است که در هفته‌های پایانی سرنوشت بسیاری از تیم‌ها در بازی‌های صبا تعیین می‌شود و می‌خواهیم حداکثر تلاشمان را انجام دهیم که حق به حق دار برسد.

تارتار بیان داشت: ۳ بازی دشوار تا پایان فصل در پیش داریم که هر ۳ تیم مدعی قهرمانی یا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند و تجربه هم نشان داده صبا مقابل تیم‌های قدرتمند با انگیزه‌تر و بهتر کار می‌کند.

وی عنوان کرد: در بازی با استقلال برای برد به میدان می‌رویم و می‌خواهیم از بازی با نفت و فولاد هم با دست پر خارج شویم و این دور از دسترس نیست که بتوانیم از بازی‌های آینده امتیازات خوبی جمع کنیم و فصل را بدون اینکه در این ۳ بازی مغلوب شویم به پایان ببریم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: در مسابقات گذشته گاهی از مسائل داوری ضربه خوردیم البته داوری در بازی با گسترش خوب بود اما داور می‌توانست یک ضربه پنالتی به سود ما اعلام کند و من فکر می‌کنم آن صحنه قطعا پنالتی بود.

تارتار افزود: صبا در ۳ بازی آخر خود ابتدا در قم با استقلال بازی می‌کند، سپس در تهران با نفت تهران مسابقه می‌دهد و سرانجام در قم با فولاد خوزستان دیدار می‌کند.

آدرس کوتاه :