جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

نخستین پارک مجازی مدیریت پسماند در قم راه‌اندازی می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نخستین پارک مجازی مدیریت پسماند در قم راه‌اندازی می‌شود


مشاور سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: نخستین پارک مجازی مدیریت پسماند به منظور ثبت و حمایت از ایده‌های مردمی در قم راه‌اندازی می‌شود.

مشاور سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم:

محمدحسین داوودی در پنجمین دوره جشن همیاران بازیافت که پنجشنبه شب در فرهنگسرای جوان استان قم برگزار شد، اظهار کرد: با گذشت زمان زباله‌های شهری وسعت قابل توجهی از محیط اطراف شهرها را اشغال می‌کنند، در صورتی که با فرهنگ‌سازی در جامعه و استفاده از مشارکت‌های مردمی می‌توان میزان زباله‌های شهری را کاهش داد.

وی هوشمندسازی مدیریت پسماند را به عنوان راهکاری موثر برای پیشبرد اهداف خدمات شهری یاد کرد و افزود: به منظور اجرای برنامه‌های آموزشی و فرهنگی نخستین باشگاه هوشمند مدیریت پسماند کشور در قم ایجاد می‌شود و شهروندان می‌توانند به صورت داوطلبانه در این باشگاه عضو شده و از امکانات آن استفاده کنند.

مشاور سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از آغاز به کار نخستین شبکه خبری پسماند در قم خبر داد و گفت: اطلاع‌رسانی‌های جامع و فرهنگ‌سازی از اهداف اصلی این شبکه خبری است؛ نخستین پارک مجازی مدیریت پسماند نیز به منظور ثبت و حمایت از ایده‌های مردمی در قم راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه راهبردهای اساسی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم اجرای برنامه‌های جامع و استفاده از ظرفیت مشارکت مردمی است، تصریح کرد: امیدواریم با اجرای برنامه‌‌های طراحی شده بتوانیم در آینده نزدیک به دستاوردهای گسترده‌ای برسیم. / فارس

آدرس کوتاه :