رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

نشر دین و فعالیت‌های فرهنگی از برنامه‌های اصلی دانشگاه علمی کاربردی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس دانشگاه علمی کاربردی با اشاره به لزوم فعالیت‌های فرهنگی توسط دانشجویان گفت: باید در کنار بحث مهارتی موضوع فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار داشته باشیم، یکی از وظایف ما در دانشگاه علمی کاربردی توجه و نشر معارف دینی است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی:

 محمد اخباری  در یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی که در مجتمع یاوران مهدی برگزار شد، اظهار داشت: در نظام آموزش عالی کشور 4 مأموریت وجود دارد که تولید دانش اولین محور و مبنای دانشجویان است و رفع مشکلاتی که در نظام حکومتی به وجود می‌آید، بر‌عهده دانشگاه‌ها است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی با بیان اینکه دانشجویان دارای رسالت‌های مختلفی هستند افزود: ارتقای سطح فرهنگی اجتماعی هر جامعه از وظایف دانشگاه‌ها است، دانشگاه علمی کاربردی در زمینه ارتقای مهارت‌افزایی اهتمام دارد و همه تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهد.

اخباری با اشاره به لزوم فعالیت‌های فرهنگی توسط دانشجویان گفت: باید در کنار بحث مهارتی موضوع فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار داشته باشیم، یکی از وظایف ما در دانشگاه علمی کاربردی توجه و نشر معارف دینی است.

وی با بیان اینکه در کنار این تلاش می‌کنیم دانشجویان از نظر مهارت آموزش‌های لازم را کسب کنند، تا در زمینه شغل با مشکلی مواجه نشوند، بیان کرد: بیش از 11 هزاردانشجو در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل هستند و 40 هزار استاد در دانشگاه علمی کاربردی تدریس می‌کنند./تسنیم

آدرس کوتاه :