جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نصب دوربین مدارس بسته در مدارس استان قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نصب دوربین مدارس بسته در مدارس استان قم


مدیرکل آموزش و پرورش استان قم از نصب دوربین مدارس بسته در مدارس استان خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم خبر داد

حمیدرضا شیخ‌الاسلام ظهر امروز در جلسه شورای پدافند غیر عامل که در سالن امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه اداره کل آموزش و پرورش استان قم برنامه‌هایی در راستای توسعه فرهنگ پدافند غیر عامل دارد، اظهار کرد: از سال گذشته در راستای توسعه فرهنگ و آموزش پدافند غیر عامل اداره کل آموزش و پرورش برنامه‌های داشته است.

وی افزود: دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان یک چهارم جامعه قم را تشکیل می‌دهند از همین رو آموزش در خصوص پدافند غیر عامل می‌تواند در میان دانش‌آموزان موثر باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به اینکه در سال گذشته به 240 هزار نفر از دانش‌آموزان و کارکنان آموزش و پرورش آموزش‌های پدافند غیر عامل ارائه شده است، گفت: امسال نیز ارائه این آموزش‌ها ادامه خواهد یافت.

شیخ‌الاسلام تصریح کرد: 20 میلیون تومان بودجه برای آموزش‌های پدافند غیر عامل در نظر گرفته شده است و از سوی دیگر 10 میلیون تومان برای پاداش برای افرادی که در مسابقه مقاله در موضوع پدافند غیر عامل شرکت می‌کنند و مقالات آنان برگزیده می‌شود اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به نصب دوربین مدار بسته در مدارس استان، گفت: در تلاش هستیم تا تمام مدارس استان به دوربین‌های مدار بسته مجهز شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم خاطر نشان کرد: بازدیدی از مدارس آسیب‌پذیر و مدارسی که در بافت فرسوده قرار دارند داشته‌ایم و این مدارس را به اداره کل نوسازی معرفی کرده‌ایم تا در اولویت قرار بگیرند./ فارس

آدرس کوتاه :