جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

نظام صنفی کشاورزی قم باید تقویت شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نظام صنفی کشاورزی قم باید تقویت شود


رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: نظام صنفی کشاورزی در استان قم باید تقویت شود و این موضوع در دستور کار این سازمان قرار دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

 به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی قم، محمدرضا طلایی اظهار کرد: وزیر جهاد کشاورزی طی مکاتبه با معاونین، روسای سازمان جهاد کشاورزی استانها، مدیران موسسات و سازمان‌های مجموعه وزارت جهاد کشاورزی، اعتبار پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی به عنوان مدرک معتبر شغلی را ابلاغ کرد.

وی اظهار کرد: در این نامه به مواردی همچون بهره گیری از امکانات لازم برای تقویت فنی و علمی نظام‌های صنفی و به منظور حضور فعال و موثر و بهره‌مندی از نظرات آنها در بخش کشاورزی، حضور نمایندگان نظام‌های صنفی کشاورزی در مجامع، شوراها، جلسات و کارگروه‌های تخصصی بخش کشاورزی اشاره شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم افزود: در این مکاتبه وزیر جهاد کشاورزی همچنین بر وظایف نظام صنفی کشاورزی در مسیر نظم بخشی به کشاورزان و مشاغل بخش، ایجاد امکان برای ساماندهی و برنامه‌ریزی تولید، نظارت بر اجرای مقررات فنی و رعایت الگوی کشت، ساماندهی آمار منابع و تولید کشاورزی و فراهم‌سازی زمینه عضویت بهره برداران و تولیدکنندگان بخش در نظام صنفی کشاورزی تاکید شده است.

// فارس

آدرس کوتاه :