جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نظر آیت‌الله مقتدایی درباره برگزاری تجمع مدرسه فیضیه‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نظر آیت‌الله مقتدایی درباره برگزاری تجمع مدرسه فیضیه‌


آیت‌الله مقتدایی در دیدار مسئولان برگزاری تجمع مدرسه فیضیه در خصوص مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد که این همایش به دشمن نشان داد که مردم در ارتباط با تمام مسائل مذاکرات هسته‌ای آگاه هستند و از تیم مذاکره کننده حمایت می‌کنند.

در دیدار با مسئولان برگزاری تجمع مدرسه فیضیه در خصوص مذاکرات هسته‌ای مطرح شد

حجت‌الاسلام ولی‌الله لونی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به دیدار اعضای ستاد برگزارکننده تجمع طلاب مدرسه فیضیه با آیت‌الله مقتدایی، اظهار کرد: این تجمع برای حمایت از تیم مذاکره‌کننده بود که با روش مقتدرانه برگزار شد.

وی با تأکید بر اینکه هدف از تجمع طلاب فیضیه حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای بود،‌ تصریح کرد: این تجمع به گونه‌ای برگزار شد که فلش ما به روی دولت نبوده و فقط به سمت دشمن باشد.

مسئول برگزاری تجمع طلاب مدرسه فیضیه اضافه کرد: با این همایش به دشمن نشان دادیم که مردم در ارتباط با تمام مسائل مذاکرات هسته‌ای آگاه هستند و از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کنند.

لونی، سخنان آیت‌الله مقتدایی را مورد اشاره قرار داد و متذکر شد: برگزاری تجمع طلاب مدرسه فیضیه از دیدگاه ایشان بسیار مفید و مؤثر ارزیابی شد؛ تا جایی که از متانت در برگزاری این تجمع قدردانی به عمل آمد.

وی یادآور شد: آیت‌الله مقتدایی ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این تجمع به دلیل حضور نداشتن خود در جلسه به دلیل مسافرت ابراز ناراحتی کرد.

مسئول برگزاری تجمع طلاب مدرسه فیضیه در پایان با اشاره به سخنان دیگر آیت‌الله مقتدایی، خاطرنشان کرد: ایشان با مطلوب ارزیابی کردن برگزاری این تجمع عنوان کرد که این تجمع برای این برگزار شد که قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده بالا برود و از ایشان حمایت جدی شود.

آدرس کوتاه :