جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

نمازگزاران جمعه در قم، تجاوز عربستان و متحدانش به یمن را محکوم کردند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نمازگزاران جمعه در قم، تجاوز عربستان و متحدانش به یمن را محکوم کردند


نمازگزاران قم پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی باشکوه تجاوز نظامی عربستان سعودی به یمن و به خاک و خون کشیدن مردم این کشور را محکوم کردند.

روز گذشته؛

مردم متدین و انقلابی قم پس از اقامه نماز جمعه درحالیکه که پیشاپیش آنان علما و روحانیون حرکت می کردند وتصاویری از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و پلاکاردهایی درمحکومیت اقدام آل سعود در دست داشتند ، از حرم مطهر حضرت معصومه (س) تا میدان شهدای قم راهپیمایی کردند.

راهپیمایان قمی دراین اجتماع باشکوه از مسلمانان جهان خواستند درمقابل این توطئه استکبار جهانی سکوت نکرده و با اتحاد و همدلی درمقابل طرح های تفرقه انگیز آمریکا و اسرائیل غاصب ایستادگی کنند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای همچون؛ مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر آل سعود؛ خشم و انزجار خود را از اقدام عربستان و آل سعود در کشتار مردم مظلوم و بی دفاع یمن ابراز کردند.

نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست ،اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست؛ امروز روز جنبش و فریاد است فریاد ضد ظلم و استبداد است؛ ما شیعه امیر مومنان (ع) هستیم ما در جهان حامی مظلومان هستیم؛ ما ملت آزاده ایران هستیم ما دشمن تمام ظالمان هستیم؛ جنایات آل سعود جنایات آمریکاست این همه قتل و کشتار حمایت آمریکاستف از جمله شعارهای دیگر نمازگزاران در این راهپیمایی بود.

راهپیمایان از ملت های مسلمان جهان و مجامع بین المللی خواستند در برابر کشتار بی رحمانه کودکان و مردم بی گناه یمن سکوت نکنند.

عربستان و شمار دیگری از کشورهای عربی به پشتیبانی لجستیکی و اطلاعاتی آمریکا در ششم فروردین امسال تجاوز هوایی گسترده ای را علیه جنبش مردمی انصارالله یمن در حمایت از دولت مستعفی این کشور آغاز کردند.

آدرس کوتاه :