جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش در قم برگزار می‌شود


نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش به همت ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) و به مدت یک هفته در قم برگزار می‌شود.

به همت ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع)

 به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، علی‌اکبر الوندی با بیان اینکه کاری که دشمن انجام می‌دهد کار تازه و جدیدی نیست و خداوند در قرآن می‌فرماید دشمن پیوسته با شما جنگ دارد تا شما را از دینتان برگرداند، اظهار کرد: نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش به مدت یک هفته، از چهارم الی دهم مرداد ماه سال جاری میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه هر شب از ساعت 21 الی یک بامداد در بوستان شهید بنیادی واقع در بلوار امام موسی صدر برپا خواهد شد ابراز کرد: 15 غرفه با موضوعات حجاب و عفاف، دجالواره، شبکه‌های اجتماعی، سیره شهدا، عکس یادگاری، اقتصاد مقاومتی، بیداری اسلامی، ایستگاه نقاشی، هسته‌ای، بازی و سرگرمی، برگزاری جنگ شادی، تئاتر عروسکی، تئاتر صحنه، سرود، شعبده بازی، سخنرانی، مشاوره و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز آماده پذیرایی از مردم استان است.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) بیان کرد: سبزپوشان گردان صابرین لشکر عملیاتی 17 علی‌بن ابیطالب (ع) در این نمایشگاه به اجرای عملیات راپل و تیراندازی با سیمیلاتور خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه نخستین گام خودش را در بوستان سردار شهید بنیادی برداشت، بیان کرد: پس از این نمایشگاه در بوستان‌های جوان و میدان نبوت نیز برپا خواهد شد.

الوندی ادامه داد: یکی از اقدامات مناسبی که در این نمایشگاه انجام می‌شود تعویض ماهواره با گیرنده دیجیتال به صورت رایگان است که امیدوارم تا این طرح با استقبال مردم صورت بگیرد.

وی با اعلام اینکه این نمایشگاه در ادامه نمایشگاه بشقاب‌های سمی سال گذشته است، افزود: این نمایشگاه در مقابله با جنگ نرم دشمن و با هدف آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی آحاد مردم برگزار شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) سپاه قم در ادامه ضمن دعوت از مردم استان برای شرکت در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار کرد: مراسم افتتاحیه نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش، یکشنبه چهارم مرداد ماه ساعت 22 با سخنرانی رضا فقیهی، معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی‌بن ابی طالب (ع) در بوستان شهید بنیادی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه به همت ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) سپاه امام علی‌بن ابی طالب(ع) و با همکاری قرارگاه فرهنگی سردار شهید محمد بنیادی، قرارگاه فرهنگی بصیرت، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم، حوزه‌های مقاومت بسیج شهید حصیری و شهید محمد منتظری برگزار خواهد شد./ فارس

 

آدرس کوتاه :