جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

نمایشگاه فرش استان نیازمند اعتبار 5 میلیارد تومانی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نمایشگاه فرش استان نیازمند اعتبار 5 میلیارد تومانی است


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: نمایشگاه فرش استان نیازمند اعتبار 5 میلیارد تومانی است که اگر این نمایشگاه در یک سال آینده ساخته شود بودجه آن از محل بودجه وزارت صنعت، معدن و تجارت تامین خواهد شد.

ذاکری بیان داشت؛

احمد ذاکری در بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، با اشاره به فعالیت‌های یک سال گذشته این سازمان اظهار کرد: در سال گذشته 18 واحد صنعتی در استان قم افتتاح شد.

وی افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت نگاه ویژه‌ای به استان قم دارد که پس از سفر هئیت دولت به استان، 15 مصوبه داخلی مربوط به این سازمان را داشتیم که از این شمار مصوبه 10 مصوبه اجرائی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به برگزاری جلسه فشرده در خصوص فرش دستباف قم، گفت: در حال حاضر شاهد پیشرفت 55 درصدی نمایشگاه فرش استان نسبت به سال گذشته هستیم و از آنجایی که فرش دستباف استان دارای اهمیت بالایی در کشور و خارج از کشور است، سعی کرده‌ایم نگاه ویژه‌ای به این نمایشگاه داشته باشیم.

ذاکری تصریح کرد: نمایشگاه فرش دستباف استان باید دائمی باشد تا تولیدکنندگان فرش دستباف، فرش‌های خود را بتوانند به آسانی در معرض دید علاقه‌مندان بگذارند و آنها را بتوانند بفروشند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه فرش استان نیازمند اعتبار پنج میلیارد تومانی است، گفت: اگر این نمایشگاه در یک سال آینده ساخته شود بودجه این نمایشگاه از محل بودجه وزارت صنعت، معدن و تجارت تامین خواهد شد.

آدرس کوتاه :