جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

نمایش اردیجهنم روی صحنه رفت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نمایش اردیجهنم روی صحنه رفت


نمایش اردیجهنم کاری از گروه عرشیا به سرپرستی رضا ابوذر و کارگردانی مهدی مهدوی‌راد است که از 17 مهر ماه جاری در تالار بعثت به روی صحنه رفته است.

از 17 تا 22 مهر ماه جاری

 نمایش «اردیجهنم» کاری از گروه عرشیا به سرپرستی رضا ابوذر است که نویسندگی و کارگردانی آن را مهدی مهدوی‌راد بر عهده داشته است.

در این نمایش مصطفی قربانیان، سمیه اوسطی، محمدهادی کاظمی، شهرام مغانلو، طاهره فراهانی، لیلا پاک‌بین، ابوالفضل فراهانی و نرگس امنای به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این نمایش که از 17 مهر ماه جاری در تالار بعثت به روی صحنه رفته است توانسته نظر مخاطبان فراوانی را جلب کند و به صورت میانگین روزانه 60 نفر را برای تماشای این نمایش به تالار بعثت سازمان جوانان بیاورد.

اجرای موسیقی زنده توسط محمدامین رحیمی‌مقدم و مهدی نبوی در این نمایش موجب توجه مخاطبان و علاقمندان به تئاتر شود.

مدیر تولید این نمایش که تا 22 مهر ماه به صورت عمومی اجرا می‌شود را محمد کاظمی برعهده داشته و محمدرضا روشنایی نیز به عنوان دستیار صحنه کارگردان را یاری کرده است.

موضوع نمایش اردیجهنم «عشق» است که واگویه‌های انسان را در زمان معاصر در قالب بیان لطیف و عشق زمینی به صورت هنرمندانه تئاتر گنجانده است.

نمایش اردیجهنم در جشنواره نمایشنامه‌خوانی سیرنگ رتبه نخست کارگردانی و بازیگری و در جشنواره استانی نمایشنامه‌نویسی استان قم در سال 1393 به عنوان متن برتر شناخته شد./ فارس

آدرس کوتاه :