رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

نماینده قم دارای شانس قهرمانی در لیگ کاتای کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت کاراته استان قم گفت: 6 تیم به نمایندگی از کاتاروهای توانمند قم در مسابقات لیگ‌ کاتای نونهالان کشور حضور دارند و مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند

6 رئیس هیئت کاراته استان قم خبر داد

 

علیرضا برخورداری امروز در قم با تقدیر از تمام باشگاه‌های فعال و مربیان بادانش کاراته قم در هر دو بخش کاتا و کومیته، تصریح کرد: بی‌تردید کاراته قم به واسطه تلاش و دلسوزی مدیران و مربیان باشگاه‌ها توانسته در سطح کشور جایگاه بسیار خوبی برای خود به دست بیاورد.

وی در ادامه به حضور 6 تیم کاتا به نمایندگی از استان قم در مسابقات فصل جدید لیگ کاتای رده سنی نونهالان باشگاه‌های کشور اشاره کرد و افزود: تیم‌های شهید غضنفری، آوای‌رزم، موبایل جهان، شهید بیطرفان، سفیر و شهید زین‌الدین امسال نمایندگان قم در لیگ کاتای نونهالان کشور هستند.

برخورداری در ادامه به جدول رده‌بندی لیگ کاتا نونهالان پسر کشور اشاره کرد و افزود: لیگ‌ کاتای رده سنی نونهالان باشگاه‌های کشور همزمان با لیگ کاتای جوانه‌ها به میزبانی سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد و در پایان نمایندگان قم بین سه تیم برتر و همچنین در صدر جایگاه‌های خوبی برای خود ایجاد کردند.

وی افزود: رقابت‌های فصل جاری لیگ کاتای نونهالان کشور در چهار گروه مقدماتی در جریان است و تیم کاتای شهید غضنفری قم در گروه نخست با تیم‌های آکادمی کاراته نیکا شیراز، ایرانیان گلپایگان و باشگاه اسدی‌فر مازندران به رقابت می‌پردازد.

رئیس هیئت کاراته استان قم افزود: تیم کاتای موبایل جهان دیگر نماینده قم در مسابقات امسال لیگ کاتای نونهالان کشور به شمار می‌رود که در گروه دوم مقدماتی با تیم‌های شهرداری اراک، باشگاه صبای شیراز و آکادمی کاراته بارانی شهر قدس پیکار می‌کند.

وی یادآور شد: تیم‌های کاتای باشگاه‌های آوای‌رزم و شهید بیطرفان قم در گروه سوم مرحله مقدماتی با تیم‌های کوچان‌رزم آستانه اشرفیه، ایتوسوکای آکادمی نوری تهران همگروه هستند و تیم‌های سفیر و شهید زین‌الدین قم نیز در گروه چهارم با تیم‌های پیوند فرتاک تهران و ایتوسوکای جنوب غرب تهران مسابقه می‌دهند.

برخورداری افزود: در گروه نخست تیم شهید غضنفری قم با کسب سه امتیاز در مکان سوم جای دارد. در گروه دوم تیم موبایل جهان قم با کسب 12 امتیاز صدرنشین است، در گروه سوم تیم آوای‌رزم قم با کسب 6 امتیاز تیمی و 22 امتیاز انفرادی در مکان دوم است و تیم شهید بیطرفان قم با کسب 6 امتیاز تیمی و 17 امتیاز انفرادی در مکان سوم جدول رده‌بندی جای گرفته است.

رئیس هیئت کاراته استان قم در پایان اظهار کرد: در جدول رده‌بندی گروه چهارم تیم‌ ایتوسوکای جنوب غرب تهران با 15 امتیاز تیمی بالاتر از تیم‌های سفیر و شهید زین‌الدین قم در صدر ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد: تیم کاتای باشگاه سفیر قم در این گروه با کسب 12 امتیاز رتبه دوم جدول را در اختیار دارد در حالی که مدافع عنوان قهرمانی دوره قبل یعنی باشگاه شهید زین‌الدین قم با کسب 6 امتیاز تیمی در مکان سوم این گروه حضور دارد./ فارس

آدرس کوتاه :