جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

نمایندگان قم در لیگ تنیس آینده‌سازان حریفان خود را شکست دادند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نمایندگان قم در لیگ تنیس آینده‌سازان حریفان خود را شکست دادند


دبیر هیئت تنیس قم گفت: نمایندگان قم در ادامه دور برگشت لیگ تنیس آینده سازان حریفان خود را شکست دادند و خاتم قم مغلوب استقلال تهران شد.

دبیر هیئت تنیس قم

سید مقتدا خاتمی  اظهار داشت: در ادامه رقابت‌های تنیس قهرمانی کشور جام آینده سازان که تحت عنوان گرامیداشت شهید فهمیده برگزار می‌شود نمایندگان قم از سد حریفان عبور کردند.

وی افزود: تیم تنیس آریا گرانول قم در دیدار برابر تیم امیران ارومیه به پیروزی 2 بر صفر رسید و تیم ویونا اسپورت قم در دیدار برابر تیم همشهری خود کاخانجات سنگ صالح با همین نتیجه پیروز شد.

دبیر هیئت تنیس قم گفت: در دیدار تیم‌های آریا گرانول قم و امیران ارومیه، علی دکمه چین از قم برابر محمد کتیبه از ارومیه پیروز شد و علی سیفی از قم نیز در مصاف با علیرضا آزمون از ارومیه دومین پیروزی قمی‌ها را دشت کرد.

خاتمی بیان کرد: در مسابقه تیم‌های ویونا اسپورت قم و سنگ صالح، سپهر سهرابی از ویونا اسپورت برابر سینا موسوی به برتری رسید و ارکین توتونچی از قم مقابل عرشیا کارگر از سنگ صالح پیروز از میدان خارج شد.

وی عنوان کرد: تیم تنیس خاتم قم نیز به دیدار تیم استقلال تهران رفت که این مسابقه با برتری 2 بر یک استقلال همراه بود و خاتم در مسابقه دو نفره بازی را به استقلال واگذار کرد.

دبیر هیئت تنیس قم تصریح کرد: در این مسابقه احسان حامدی از قم در مسابقه انفرادی نخست مغلوب شد اما سهیل زندی فر از خاتم قم مسابقه انفرادی دوم را برد با این حال شکست قم در مسابقه دوبل، رای به پیروی نهایی استقلال داد.

خاتمی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات تیم‌های آریا گرانول قم، آپت تهران، آکادمی تنیس آپت، آکادمی تنیس البرز، آکادمی تنیس ارومیه، آکادمی تنیس استقللال، هیئت تنیس البرز،، خاتم قم، ویونا اسپرت قم، هیئت تنیس آذربایجان شرقی، آکادمی تنیس مینو در قزوین، امیران ارومیه و کارخانجات سنگ صالح حضور دارند.

آدرس کوتاه :