سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نه بزرگ حسن زاده به فوتسال قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نه بزرگ حسن زاده به فوتسال قم


محسن حسن زاده مربی محبوب قمی ها بالاخره بعد از چند روز سکوت مقارن دیروز از طریق دکتر قدرت الله باقری دوست و همراه همیشگی اش خبر انصراف خود از پذیرفتن نماینده فوتسال قم در لیگ برتر را به اطلاع مدیرکل ورزش و جوانان قم رساند.

در گفتگویی غیر رسمی مطرح شد؛

این خبر مطمئنا برای اهالی فوتسال قم و طرفداران این مربی، خبر خوشایندی نیست و اهالی فوتسال قم بسیار امیدوار بودند که مربی محبوبشان سکان هدایت این تیم را در فصل جدید به دست بگیرد، و به همین علت مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به جهت احترام به افکار عمومی محسن حسن زاده را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کرد.

انصراف محسن حسن زاده از سرمربیگری فوتسال قم در واقع یک نه بزرگ به افکار عمومی و اهالی فوتسال قم بود. مردم قم دوست داشتند او به خانه اش برگردد و اوضاع را آرام کند. ولی او مسیر دیگری را انتخاب کرد و رفت.

اینک این سوال در محافل ورزشی مطرح است که چرا وی بعد از دو جلسه نشست با مدیریت جدید و ارائه لیست بازیکنان به نماینده تام الاختیار اداره کل ورزش و جوانان برای جذب این بازیکنان به یکباره غیبت چند روزه می کند و در نهایت توسط دوستش خبر انصراف خود را به گوش مدیر کل ورزش و جوانان می رساند.

این برخورد دوگانه مربی جوان ذهنیت های مختلفی را در بین اهالی فوتسال ایجاد کرده است. از این مربی جوان انتظار می رفت با توجه به علاقه مندی فوتسال دوستان قمی، رفتاری صریح داشته باشد و در شرایط کنونی در کنار تیم و مردم قم بماند، مردمی که او را دوست دارند و فریاد محسن امپراتور بهترین سند بر محبوبیت وی در بین اهالی فوتسال می باشد، ولی او تصمیمی بر خلاف افکار عمومی گرفت و این احتمال وجود دارد که من بعد از روی سکوها دیگر شاهد فریاد محسن امپراتور نباشیم.

در شرایط کنونی و با توجه به وضعیت مبهم مالی این تیم و نزدیکی مسابقات هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور و منتفی شدن حضور محسن حسن زاده در راس کادر فنی، مدیریت حاکم بر نماینده فوتسال قم بالاخره چه تصمیمی خواهد گرفت؟ گمانه زنی ها حکایت از این دارد که رضا کردی و سید مهدی غیاثی گزینه های اصلی سرمربی گری نماینده فوتسال قم هستند و به زودی رسما جانشین حسن زاده معرفی می شود تا نماینده قم بیش از این فرصت آماده سازی را از دست ندهد.

حضور بازیکنانی چون علیرضا وفایی، سعید قاسمی، محمد کرمانی، مسعود ایازی، ناصر اطمینان و بازگشت دو بازیکن کلیدی و تاثیر گذار قمی محمد کوهستانی و میثم ایلانلو این نوید را به فوتسال دوستان قم می دهد که در فصل جدید نماینده قم بتواند با اقتدار در لیگ حضور پیدا کند.

آدرس کوتاه :