جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

نوجوانان صبای قم مقابل صنعت ‌نفت آبادان پیروز شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نوجوانان صبای قم مقابل صنعت ‌نفت آبادان پیروز شد


تیم فوتبال نوجوانان صبای قم در دیداری خانگی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور برابر تیم صنعت ‌نفت آبادان به پیروزی رسید.

لیگ برتر؛

تیم فوتبال نوجوانان صبای قم در دیداری خانگی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور برابر تیم صنعت ‌نفت آبادان به پیروزی رسید.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ آزادگان مجری برگزاری بازی‌های لیگ‌های رده‌های سنی پایه فوتبال باشگاهی کشور آخرین مسابقه از باز‌ی‌های هفته هفتم مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور امروز در قم برگزار شد و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها تیم صبای قم در خانه خود برابر تیم صنعت‌نفت آبادان به برتری دست یافت.

در عصر هشتمین روز آذر ماه و در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم یک مسابقه از هفته هفتم مرحله مقدماتی این فصل لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور به انجام رسید در حالی که این بازی به عنوان یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته باید دیروز برگزار می‌شد اما به دلیل دیر رسیدن تیم صنعت نفت آبادان به شهر قم، این بازی به امروز موکول شد.

در گروه دوم از مرحله مقدماتی این فصل لیگ برتر فوتبال رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور دو تیم صنعت‌ نفت آبادان و صبای قم که در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند، به دنبال جواز صعود به مرحله نهایی لیگ برتر، بازی حساس و نفس‌گیری را انجام دادند و در نهایت این صبای قم بود که با یک گل حریف خود را شکست داد.

صبای قم و صنعت نفت آبادان تیم‌هایی هستند که تاکنون چندین بار سابقه رویارویی با یکدیگر را در لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور داشتند و در بازی دور رفت از مرحله گروهی نیز آبادانی‌ها در خانه خود صبا را شکست داده بودند اما صبای قم باخت قبل را در دیدار برگشت جبران کرد و سه امتیاز حیاتی این دیدار را به خود اختصاص داد تا جای صنعت نفت آبادان را در مکان دوم جدول بگیرد.

فوتبالیست‌های نوجوان صبای قم در این دیدار با تلاش و همت فراوان توانستند صنعت نفت آبادان را شکست بدهند، در حالی که تنها گل این دیدار به نفع شاگردان مهدی کاکایی در تیم نوجوانان صبا در دقیقه 29 و توسط رضا رهقی به دست آمد تا سه امتیاز به حساب صبا واریز شود.

در جدول رده‏‌‏بندی این گروه هم اکنون تیم فوتبال نوجوانان صبای قم از هفت بازی قبل امتیازات خوبی جمع‌آوری کرده و بعد از تیم نوجوانان مقاومت تهران در مکان دوم جدول قرار گرفته، در حالی که تیم فوتبال نوجوانان صنعت ‌نفت آبادان یک پله پائین‌تر از صبای قم در مکان سوم جدول رده‌بندی جای دارد.

شاگردان مهدی کاکایی در تیم نوجوانان صبای قم بعد از بازی سخت و نفس‌گیر هفته هفتم برابر تیم نوجوانان صنعت‌نفت آبادان روز جمعه هفته جاری در دیداری خارج از خانه در شهر همدان باید به مصاف تیم فوتبال نوجوانان شهرداری همدان بروند.

آدرس کوتاه :