جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

نیازمند ارتباطی ساختارمند میان شهرداری و بهزیستی هستیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نیازمند ارتباطی ساختارمند میان شهرداری و بهزیستی هستیم


عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: برای تحقق اهداف فرهنگی و اجتماعی پیش‌بینی شده، نیازمند ارتباطی ساختارمند میان شهرداری و بهزیستی هستیم.

عضو شورای شهر قم:

مصطفی ملایی پیش از ظهر امروز در یکصد و بیست و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که با حضور مدیرکل بهزیستی استان قم برگزار شد اظهار کرد: سازمان بهزیستی با تنوع مسئولیت‌ها و مشکلات مواجه است و به همین دلیل به تنهایی نمی‌تواند از حل همه معضلات برآید.

وی افزود: حدود یک سال و نیم از عمر شورای چهارم می‌گذرد ولی هنوز ارتباطی ساختارمند میان شورا و بهزیستی وجود ندارد بنابراین اگر ارتباطی دقیق‌تر داشته باشیم، حل مشکلات قانونی هم سریع‌تر و بهتر اتفاق خواهد افتاد.

عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه نیازمند کارگروه‌هایی برای ارتباط بیشتر میان بهزیستی و شورا هستیم گفت: در این صورت بررسی و حل مشکلات به صورت ساختارمند محقق خواهد شد.

در ادامه حجت‌الاسلام سید محمد آتش‌زر، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر قم هم با بیان اینکه در گذشته ارتباط خوبی میان شورا و بهزیستی وجود داشته است گفت: به عنوان مثال می‌توان به عدم دریافت عوارض از سالن‌های ورزشی بهزیستی اشاره کرد.

وی افزود: هیئت دولت نمی‌تواند وظایف مالی را برای شهرداری و شوراها تعیین کند مگر اینکه منابع مالی آن را هم مشخص کند به همین دلیل در بحث ساخت و ساز توسط خیرین، پیشنهاد این است که خیرین برخی اولویت‌های مدیریت شهری را تقبل کنند و در ازای آن عوارض ساخت هم از آنها دریافت نشود.

حسن بختیاری نایب رئیس شورای قم هم عنوان کرد: شهرداری و بهزیستی دارای اهداف مشترک فرهنگی هستند که در صورت وجود ارتباطی دقیق و سازمان‌دهی شده، می‌توان به تحقق آنها امید داشت.

// فارس

آدرس کوتاه :