جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

نیلوی اصفهان نخستین حریف فوتسال قم در فصل جدید لیگ بر‌تر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نیلوی اصفهان نخستین حریف فوتسال قم در فصل جدید لیگ بر‌تر


نماینده فوتسال قم در نخستین دیدار خود از هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور حریف تیم فوتسال کاشی نیلوی اصفهان شد.

دیداری که به میزبانی رقیب اصفهانی انجام می‌شود

با برگزاری آیین قرعه‌کشی بازی‌های فصل جدید لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در سازمان لیگ بر‌تر فدراسیون فوتبال، تیم‌های حاضر در لیگ بر‌تر فوتسال رقبای خود در این دوره را بر اساس 24 هفته بازی‌های رفت و برگشت شناختند.

امسال قرار است از تیرماه تا اسفند ماه هفدهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور برگزار شود و در حالی که فوتسال دوستان قمی بی‌صبرانه منتظر شروع این بازی‌ها هستند، نخستین دیدار نماینده فوتسال قم در لیگ جدید در اصفهان برگزار می‌شود.

قرعه‌کشی مسابقات فوتسال لیگ بر‌تر در حالی انجام شد که در فاصله زمانی باقی مانده تا آغاز فصل جدید لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور که چیزی حدود 52 روز دیگر است هنوز تمرینات فوتسالیست‌های قمی برای حضور در این بازی‌ها آغاز نشده است.

با این حال نماینده فوتسال استان قم باید در گام نخست از دوره هفدهم لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیمی قرار بگیرد که با کسب عنوان قهرمانی فصل گذشته بازی‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور به تازگی جواز حضور در لیگ بر‌تر فوتسال ایران را به دست آورده است.

بدین ترتیب نماینده فوتسال قم بعد از کسب مقام ششم شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور با امیر شمسایی و علیرضا رعدی دو سرمربی خود، در لیگ هفدهم با هدایت یک مربی جدید گام به مصاف رقبای لیگ برتری خواهد گذاشت.

بر اساس برنامه سازمان لیگ بر‌تر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های نماینده فوتسال قم و کاشی نیلوی اصفهان در هفته نخست مسابقات هفدهمین دوره لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در روز جمعه نوزدهم تیر ماه به میزبانی تیم کاشی نیلوی اصفهان به انجام خواهد رسید.

اما نگاهی به وضعیت تیم فوتسال نماینده فوتسال قم نشان می‌دهد که این تیم هنوز سرنوشت مشخصی ندارد و مالک تیمی که سال گذشته با نام ماهان تندیس در لیگ بر‌تر به میدان می‌رفته رسما اعلام کرده که دیگر در لیگ جدید تیم داری نمی‌کند و بدین ترتیب فوتسال قم را به چالش جدید وارد کرده است.

هنوز هیچ وضعیت مشخصی برای آغاز برنامه‌های آماده‌سازی نماینده فوتسال قم وجود ندارد و معلوم نیست که این تیم با هدایت کدام مربی قصد دارد تمرینات خود را برای حضور موفق در فصل جدید مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور آغاز کند.

نماینده فوتسال قم در زمان اندک باقی‌مانده تا آغاز فصل جدید مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور، اکنون در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان قم قرار دارد و این اداره کل باید برای مشخص کردن سرنوشت و وضعیت این تیم در لیگ جدید تلاش خود را انجام دهد.

فوتسال قم سابقه کسب سه عنوان نایب قهرمانی در دوره‌های ششم، دهم و چهاردهم فوتسال باشگاه‌های برتر کشور با نام تیم‌های ارم کیش قم و صبای قم را در کارنامه دارد و هنوز در حسرت به دست آوردن نخستین قهرمانی خود در این رقابت‌ها قرار دارد.

 منبع: خبرگزاری فارس

آدرس کوتاه :