رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

هافبک سابق استقلال و راه آهن با صبای قم به توافق رسید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


هافبک سابق تیم های فوتبال راه آهن و استقلال تهران برای حضور در صبا در لیگ پانزدهم با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.

با قراردادی یکساله؛

میلاد نوری بازیکن ۲۹ ساله سابق تیم فوتبال صبا که فصل گذشته در نیم فصل نخست در پیکان و در نیم فصل دوم در استقلال تهران بازی می‌کرد، بار دیگر به صبا بازگشت تا این تیم را در فصل جدید لیگ برتر همراهی کند.

نوری که پیش از این ۲ سال در صبا بود و در مدت حضور خود در صبا عملکرد قابل توجهی نیز داشت، در شرایطی بار دیگر به تیم سابق خود بازگشته که نخستین بازیکن جدید صبا در فصل جدید محسوب می شود.

این بازیکن ۲ فصل پیش، پس از جدایی از صبای قم به راه آهن سورینت ملحق شد و پس از یک فصل حضور در راه آهن راهی پیکان شد تا زیر نظر منصور ابراهیم زاده کار کند اما پس از گذراندن نیم فصلی ناموفق در پیکان به استقلال پیوست.

با وجود ارائه عملکرد نسبتا خوب در استقلال در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم، با حضور پرویز مظلومی در نیمکت استقلال، نوری به صورت بازیکن آزاد به صبای قم پیوست تا بار دیگر به تیمی بازگردد که نمایش فوق العاده ای با پیراهن آن داشت.

نوری متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۵ است و سابقه حضور در تیمهای فولاد خوزستان، استیل آذین، استقلال تهران، ابومسلم، استقلال اهواز، صبای قم،  راه‌آهن و پیکان را دارد و ۱۰ بازی برای تیم ملی امید انجام داده است.

میلاد نوری یک بار توسط کارلوس کیروش به تیم ملی ایران دعوت شد و در ۱۶ آبان سال ۹۱ نخستین بازی ملی خود را برای تیم ملی بزرگسالان انجام داد.

آدرس کوتاه :