جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

هافبک فجر سپاسی به صبای قم پیوست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هافبک فجر سپاسی به صبای قم پیوست


بازیکن تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با عقد قرار‌دادی به صورت رسمی برای حضور در لیگ پانزدهم فوتبال کشور به تیم فوتبال صبای قم پیوست.

برای بازی‌های لیگ پانزدهم

 در حالی که این روزها مسئولان باشگاه صبا با تمام تلاش و پشتکار به دنبال تجهیز و تدارک یکی از بهترین تیم‌های چند سال اخیر باشگاه صبا برای حضوری موفق در مسابقات فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور هستند، در این راه جذب بهترین نفرات هدف اصلی کادر فنی این تیم است.

بعد از قطعی شدن واگذاری باشگاه صبا به سیروس محجوب و آغاز فعالیت رسمی این تیم برای حضور موفق در لیگ جدید، نگاهی به توافق باشگاه صبای قم با بازیکنان جدید برای لیگ پانزدهم نشان می‌دهد که مدیریت خوبی در جایگزین کردن مهره‌های جدا شده صبا در حال انجام است و بر همین اساس یکی دیگر از خرید‌های جدید صبای قم از تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز انجام شد.

بازیکنان جدیدی که صبای قم به جمع نفرات خود برای بازی‌های لیگ پانزدهم فوتبال باشگاه‌های برتر کشور اضافه کرده است، حمید جوکار است که با پیراهن تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در مسابقات فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان به میدان می‌رفت.

با توجه به اینکه تیم فوتبال صبای قم در آستانه فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس با تغییراتی مواجه شده و چند بازیکن را از دست داده است، این تیم حمید جوکار را به عنوان یکی از مهره‌های جدید برای به کار‌گیری در خط میانی جذب کرده است.

قرارداد حمید جوکار که پیش از این نیز شاگردی مهدی تارتار را تجربه کرده است به مدت یک فصل برای همراهی صبای قم در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به ثبت رسید و این بازیکن اردوی تهران در کنار سایر بازیکنانی که تا امروز با تیم فوتبال صبای قم قرارداد بسته‌اند، تمرینات خود را آغاز می‌کند.

نگاهی به وضعیت فعلی تیم فوتبال صبای قم نشان می‌دهد که با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته در هیئت مدیره این تیم، بعد از تعطیلی مسابقات فصل گذشته لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و همچنین در روزهای پایانی مهلت نقل‌ و انتقالات، شرایط خوبی برای تشکیل یک تیم آماده در لیگ پانزدهم فراهم است.

با توجه به شرایط نه چندان خوبی که در پایان دیدارهای چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیم صبای قم داشت و در نیم‌فصل دوم آن خوب نتیجه نگرفت، این تیم در نهایت به مقام نهم دست یافت و این تیم در فصل جدید سعی می‌کند با جایگزین کردن مهره‌های کلیدی در لیگ پانزدهم عملکرد بهتری داشته باشد.

تیم فوتبال صبای قم در هفت دوره‌ای که تاکنون به عنوان نماینده استان قم در بازی‌های جام خلیج فارس به میدان رفته رتبه‌‌های ششمی لیگ‌های هشتم و نهم، مقام دهم لیگ دهم،‌ مقام چهارم لیگ یازدهم، جایگاه دهم لیگ دوازدهم، عنوان نهم لیگ‌های سیزدهم و چهاردهم را کسب کرده است و از نهم مرداد ماه در لیگ پانزدهم برابر حریفان خود به میدان می‌رود.

// فارس

آدرس کوتاه :