جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

هدف‌پویان جوان قم در مصاف با لارستان به دنبال سومین پیروزی متوالی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هدف‌پویان جوان قم در مصاف با لارستان به دنبال سومین پیروزی متوالی


سومین مسابقه متوالی تیم‌های هندبال هدف‌پویان جوان قم و شهید چمران لارستان در یک ماه اخیر به میزبانی تیم نماینده قم برگزار می‌شود.

لیگ برتر هندبال بانوان کشور:

تیم‌های هندبال بانوان هدف‌پویان جوان قم و شهید چمران لارستان هم‌گروه‌های یکدیگر در مرحله مقدماتی مسابقات فصل جاری لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور هستند اما هیچ کدام نتوانستند به مرحله نهایی بروند.

اکنون که تکلیف چهار تیم راه‌یافته به مرحله نهایی پیکارهای لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور مشخص شده و نمایندگان قم و لارستان نتوانسته‌اند به جمع مدعیان قهرمانی بروند، در تلاش برای کسب رتبه‌های پنجم تا هشتم بار دیگر با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند.

تیم‌های هدف‌پویان جوان قم و شهید چمران لارستان در مرحله گروهی دو بار با یکدیگر مسابقه دادند، نخستین مصاف آنها در سالن اختصاصی نماینده لارستان به انجام رسید که به برتری تیم هدف‌پویان جوان قم انجامید، ضمن اینکه بازی برگشت را نیز نماینده قم به سود خود تمام کرد.

اکنون که دو تیم به اتفاق تیم نفت و گاز گچساران در مرحله رده‌بندی بازی‌های لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور حضور دارند دو بار دیگر باید به مصاف هم بروند، ابتدا در دیداری که به میزبانی تیم هدف‌پویان جوان قم انجام می‌شود و سپس در مسابقه‌ برگشت که در سالن تیم شهید چمران لارستان به انجام می‌رسد.

سومین رویارویی تیم‌های هندبال بانوان هدف‌پویان جوان قم و شهید چمران لارستان در فصل جاری لیگ برتر در حالی روز پنجشنبه این هفته انجام می‌شود که تیم هندبال بانوان هدف‌پویان جوان قم در نخستین مسابقه خود از مرحله رده‌بندی لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور برابر نفت‌وگاز گچساران صاحب برتری شد.

مصاف با تیم نفت و گاز گچساران در واقع هفتمین بازی متوالی تیم هندبال هدف‌پویان جوان قم در فصل جاری مسابقات لیگ ‌برتر هندبال باشگاه‌های کشور بود که به میزبانی نماینده گچساران به انجام رسید و در نهایت با برتری تیم هدف‌پویان جوان قم تمام شد.

این دیدار در شرایطی به برتری نماینده قم انجامید که تیم هندبال هدف‌پویان جوان قم بسیار برتر از حریف بود و سرانجام موفق شد میزبان خود را در پایان یک رقابت سخت و نفس‌گیر با حساب 24 بر 21 مغلوب کرده و دو امتیاز ارزشمند از آن بگیرد.

مسابقه با نفت‌وگاز گچساران در مرحله رده‌بندی مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور با تیم نفت‌وگاز گچساران یک مسابقه برگشت نیز دارد که در قم انجام خواهد شد اما به غیر از این دو تیم یک تیم دیگر یعنی شهید چمران لارستان نیز در مرحله رده‌بندی حاضر است و شاگردان زهرا احمدی‌نیا در تیم هدف‌پویان جوان قم باید از ساعت 16 عصر روز پنجشنبه پنجم آذر ماه در سالن شهدای بهزیستی قم به مصاف نماینده لارستان بروند.

تیم‌های سوم و چهارم گروه‌های دو گانه یعنی نفت‌وگاز گچساران و مس کرمان از گروه نخست و هدف‌پویان جوان قم با شهید چمران لارستان از گروه دوم باید در مرحله رده‌بندی برای کسب مقام‌های پنجم تا هشتم لیگ برتر تلاش کنند در حالی که تیم‌های هفتم و هشتم به دسته اول سقوط خواهند کرد./فارس

آدرس کوتاه :