جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

هدف من حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هدف من حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی است


ملی پوش دو و میدانی قم با بیان اینکه هدف من حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی است گفت: سال آینده در مسابقات دو و میدانی جوانان آسیا حضور خواهم داشت.

ملی پوش دو و میدانی قم :

محمدرضا فریدی: پس از مسابقات نوجوانان آسیا در قطر، در حال حاضر در حال انجام تمرینات خود هستم و چندی پیش نیز برای آمادگی بیشتر در مسابقات جوانان کشور که یک رده سنی بالا‌تر از سن من است شرکت کردم.

وی افزود: هدف من حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی است و با توجه به شرایط فعلی، امید زیادی برای حضور در این مسابقات دارم و پس از آن برای حضور در المپیک تلاش خواهم کرد.

ملی پوش دو و میدانی قم گفت: قرار بود امسال در مسابقات نوجوانان در کلمبیا و مسابقات دانش آموزی جهان در چین حاضر باشم اما به دلیل پاره‌ای مشکلات، فدراسیون دو و میدانی تیم ملی را به این مسابقات اعزام نکرد.

فریدی بیان داشت: در آینده باید در مسابقات دو و میدانی داخل سالن کشور روی پیست بروم و مسابقات جام فجر را نیز در پیش رو دارم و از سال آینده نیز با ورود به رده سنی جوانان باید در مسابقات جدیدی شرکت کنم و رقیبان سرسخت تری خواهم داشت.

وی عنوان کرد: مسابقات دو و میدانی جوانان آسیا اواخر بهار سال آینده در هوشی مینه ویتنام برگزار می‌شود و تلاش می‌کنم برای حضور در آن مسابقه به آمادگی مورد نظر برسم و پس از آن نیز مسابقات جوانان جهان در کازان روسیه در پیش است.

ملی پوش دو و میدانی قم تصریح کرد: دو و میدانی قم در حال حاضر شرایط خوبی دارد و از بابت پیست و تجهیزات موجود مشکل خاصی نداریم به ویژه اینکه در قم ۲ پیست استاندارد ۸ خطی وجود دارد که در همه استان‌ها موجود نیست.

فریدی افزود: در شرایط فعلی معضل اصلی دو و میدانی قم نبود پیست سرپوشیده است که هم دو و میدانی بانوان و هم دو و میدانی مردان در شرایط نامساعد جوی را صاحب فضای تمرین می‌کند./مهر

آدرس کوتاه :