جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

هر تیمی شرایط روحی روانی خود را حفظ کند قهرمان لیگ برتر می شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هر تیمی شرایط روحی روانی خود را حفظ کند قهرمان لیگ برتر می شود


سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هر تیمی از تیم های صدر جدول که بتواند شرایط روحی و روانی خود را در فاصله باقیمانده تا پایان لیگ حفظ کند می تواند به قهرمانی دست یابد.

فرکی در نشست خبری؛

حسین فرکی عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان بیان داشت: تیم های بالای جدول همه برای همدیگر رقیبی جدی هستند و شرایط جدول حساسیت بالایی دارد که باید دید چه تیمی در این شرایط بهتر خود را حفظ می کند.

وی اظهار داشت: مسوولان نیز در چیدمان داوری ها دقت بیشتری داشته باشند چراکه یک اشتباه ممکن است وضعیت یک تیم در جدول را تغییر دهد.

سرمربی سپاهان اصفهان افزود: بازی فردا در مقابل صبای قم مهم است چراکه در دیدار رفت میزبان بودیم و بازی را با تساوی به پایان رساندیم و صبای قم در بازی برگشت در کادر فنی دچار تغییر شده و تفکرات متفاوتی دارد.

وی ابراز داشت: صبای قم توانسته است با توجه به تغییراتی که داشته جایگاه خود را حفظ کند و این تیم همیشه برای من قابل احترام بوده است و امیدوارم بازی فردا یک بازی قابل قبولی باشد.

وی افزود: با همه احترامی که به کادر فنی صبای قم قائل هستیم محکوم به پیروزی هستیم و تیم های مدعی جدول هم نتایج خوبی در هفته جاری گرفتند و باید مقابل صبای قم برنده شویم.

سرمربی سپاهان اصفهان اظهار داشت: برای بازی فردا مصدوم یا محرومی نداریم و محرم نوید کیا نیز همراه ما است و طی 12 روز گذشته با تیم ما تمرین کرده و حضور او برای سپاهان پیام های خوب فنی و روحی روانی دارد.

فرکی افزود: احسان حاج صفی نیز تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز کرده است اما ریسک نکردیم و از او برای بازی با صبای قم استفاده نمی کنیم.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را از چهارم فروردین ماه آغاز کرده ایم و تا امروز تمرینات خوبی داشته ایم و بازی تدارکاتی نیز برگزار نکرده ایم.

دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان از چارچوب هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور عصر فردا (شنبه) در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار می شود.

آدرس کوتاه :