جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

هزار مبلغ، ماه محرم از سوی سازمان اوقاف به سراسر کشور اعزام می‌شوند‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هزار مبلغ، ماه محرم از سوی سازمان اوقاف به سراسر کشور اعزام می‌شوند‌


مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان اینکه اولویت اعزام مبلغ مناطق محروم و نیازمند است گفت: در ماه محرم امسال 6 هزار مبلغ از استان قم به سراسر کشور اعزام می‌شوند.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف :

حجت‌الاسلام احمد شعبانی ، با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان در زمینه اعزام مبلغ به مناطق مورد نیاز کشور اظهار داشت: مبلغان اعزامی سازمان اوقاف دو بخش هستند که یک بخش اعزامی از قم هستند و بخش دیگر در استان‌های دیگر حضور دارند و در حوزه‌های علمیه مشغول تحصیل هستند که برای آن‌ها پرونده تشکیل شده و مبلغ رسمی سازمان اوقاف محسوب می‌شوند.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: مبلغانی که در استان‌های دیگر ساکن هستند و در حوزه‌های علمیه مشغول تحصیل هستند، در همان مناطق به تبلیغ دین و نشر سیره اهل بیت (ع) می‌پردازند.

شعبانی بابیان اینکه اولویت اعزام مبلغ مناطق محروم و نیازمند است بیان کرد: در ماه محرم امسال 6 هزار مبلغ از استان قم به سراسر کشور اعزام می‌شوند، مبلغان اعزامی ماه محرم از روز چهارشنبه 22 مهرماه به مناطق مورد نیاز اعزام می‌شوند و روز 2 آبان مأموریت تبلیغی آن‌ها به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به محتوای ارائه شده توسط مبلغان اعزامی ماه رمضان عنوان کرد: طلاب مُبلغ در مساجد و بقاع متبرکه نماز جماعت اقامه می‌کنند و در خیمه‌های معرفت پاسخ‌گوی شبهات دینی و سؤالات شرعی هستند‌.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با تأکید بر اینکه ما وظیفه‌مدار هستیم  بیان کرد: طلاب سر سفره امام زمان (عج) هستند و وظیفه دارند در امر تبلیغ با همت وارد شده و با تلاش و کوشش به نشر علوم دینی بپردازند./تسنیم

آدرس کوتاه :