جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

هزینه‌های جاری شهرداری با درآمدها برابری می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هزینه‌های جاری شهرداری با درآمدها برابری می‌کند


رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه هزینه‌های جاری ‏شهرداری با درآمدهای نقدی برابری می‌کنند، گفت: لازم است طرحی ارائه شود تا درآمدهای ‏نقدی افزایش یابند.‏

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر قم:‏

حجت‌الاسلام سید محمد آتش‌زر امروز در قم با بیان اینکه هزینه‌های جاری شهرداری با درآمدهای نقدی برابری می‌کنند اظهار کرد: لازم است طرحی ارائه شود تا درآمدهای نقدی افزایش یابند.

وی افزود: بررسی مجدد هزینه‌های جاری هم امری ضروری در شهرداری است تا شاهد کاهش معقول آن باشیم ضمن اینکه باید مشکلات اضافه‌کاری‌ها هم در شهرداری قم حل شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه قانون کار باید مبنای نحوه محاسبه اضافه‌کاری باشد گفت: رعایت سقف حداکثر چهار ساعت اضافه‌کاری در روز راهکار مناسبی در این زمینه است.

وی ادامه داد: همچنین در بحث مدیریت منابع انسانی هم باید به جایگاه اساسی مدیریت سازمانی توجه داشت.

آتش‌زر همچنین به رویه اشتباه فرمانداری در زمینه مجتمع ورزشی ولایت اشاره کرد و افزود: فرمانداری عقیده دارد شورا نمی‌تواند عدم دریافت عوارض را تصویب کند بنابراین در کمیسیون به این نتیجه رسیدیم که ابتدا شهرداری تفاهم‌نامه‌ای را در زمینه خرید خدمت از دفتر تبلیغات تنظیم کرده و سپس شورا به آن رسیدگی کند. / فارس

آدرس کوتاه :