جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

هشت هزار دانش آموزقمی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هشت هزار دانش آموزقمی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند


فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)از بازدید هشت هزار دانش آموز قمی از مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

سردار مهدوی؛

سردار «مهدی مهدوی نژاد» در جلسه ستاد برگزاری اردوهای راهیان نور قم که با حضور سردار یعقوب سلیمانی مسوول سازمان اردویی و گردشگری راهیان نور بسیج در سالن شهید درویش ستاد سپاه استان برگزار شد، گفت: این تعداد دانش آموزان به همت سازمان بسیج دانش آموزی و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان تا نیمه اسفندماه سال جاری از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند.

وی با بیان اینکه امسال نزدیک به شش هزار نفر از مردم استان قم در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند، گفت: به غیر از این تعداد، چهار هزار نفر از دانشجویان این استان به همت ناحیه بسیج دانشجویی و با مشارکت دانشگاه ها به سرزمین های نور عزیمت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه اعزام کاروان های راهیان نور نیازمند مشارکت دستگاههای اجرایی استان است، اظهار کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری در منطقه علمیاتی جنوب و تاکید ایشان بر اهمیت و ضرورت بازدید از سرزمین های نور، ضروری است مسوولان استانی نیز به این امر مهم توجه ویژه داشته باشند.

مهدوی نژاد ضمن تاکید بر حفظ یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: ساماندهی خیل عظیم جمعیتی که همه ساله به منظور بازدید از مناطق عملیاتی به سمت جنوب، غرب و شمالغرب عزیمت می کنند، اقدامی بس ارزشمندی است که نصیب دست اندرکاران و خادمینی همچون سردار سلیمانی شده است.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با اهدای لوح تقدیر و تابلو فرشی منقش به کلام الله مجید از تلاش و مجاهدت های سردار یعقوب سلیمانی در راستای نهادینه کردن بازدید از سرزمین های نور تقدیر کرد.

آدرس کوتاه :