جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

همایش آموزشی هوش و نبوغ مالی برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

همایش آموزشی هوش و نبوغ مالی برگزار می‌شود


دبیر اجرایی همایش آموزشی هوش و نبوغ مالی از برگزاری این همایش در مردادماه جاری خبر داد.

در قم

 

فرید اسماعیلیان امروز در قم با اشاره به برگزاری همایش آموزشی هوش و نبوغ مالی در قم گفت: این همایش به منظور ارائه روش‌های نوین کسب درآمد و سرمایه­‌گذاری روز پنج‌شنبه 22 مردادماه جاری در قم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسائل اقتصادی یکی از مهمترین دغدغه­‌های خانواده‌هاست، اظهار کرد: آشنایی خانواده‌­ها با اصول علمی و کاربردی اقتصاد خانواده می‌تواند آنها را در اخذ تصمیم‌های بهتر به منظور دستیابی به اهداف بهتر و زندگی مرفه­‌تر یاری کند.

دبیر اجرایی همایش آموزشی هوش و نبوغ مالی از موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان یک ضرورت­ و راهبرد اصلی در راستای پیشرفت و توسعه ایران اسلامی یاد کرد و ادامه داد: تحقق این موضوع صرفاً با مشارکت مردم امکان‌پذیر می‌شود.

اسماعیلیان ترویج و گسترش مفاهیم مدیریت مالی در سطح استان قم را از جمله اهداف این همایش ذکر کرد و گفت: اصول دستیابی به کسب موفقیت و استقلال مالی از دیگر اهداف این همایش است.

وی اظهار کرد: برگزاری دوره­‌های آموزشی با محوریت اقتصاد در توسعه‌ مفاهیم اقتصادی و مالی در سطح عموم مردم، مدیران و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی می‌تواند گامی مهم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.

دبیر اجرایی همایش آموزشی هوش و نبوغ مالی با اشاره به محورهای این همایش بیان کرد: برنامه‌ریزی برای کسب درآمد بهتر و سرمایه گذاری مناسب، معرفی مهارت­‌های کلیدی برای رسیدن به کسب موفقیت مالی و درآمد پایدار، آموزش راه و رسم کسب ثروت و موفقیت مالی، چشم‌انداز آینده و آشنایی با فرصت­‌های سرمایه‌گذاری در حوزه­‌های مختلف (مسکن، بورس، طلا، ارز و ...) از محورهای اصلی این همایش است.

اسماعیلیان اضافه کرد: استاد امیررضا حسنی کارشناس ارشد موسسه مطالعات بین‌الملل انرژی وزارت نفت و عضو انجمن تحلیل گران آمریکا (MTA) و تحلیلگر ارشد مرکز Ventage Financial Advisory سخنران این همایش خواهد بود.

وی یادآور شد: این همایش در سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم به نشانی بلوار جمهوری، تقاطع خیابان عطاران برگزار خواهد شد./ فارس

آدرس کوتاه :