جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

همایش بزرگداشت روز ملی روابط عمومی در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

همایش بزرگداشت روز ملی روابط عمومی در قم برگزار می‌شود


مدیرکل روابط عمومی استانداری قم از برگزاری همایش بزرگداشت روز ملی روابط عمومی در قم خبر داد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قم:

 به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید رضا طباطبایی با تبریک روز 27 اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: به همین منظور همایشی با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان قم در روز چهارشنبه سی‌ام اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل تداخل برنامه‌های ملی و استانی، مراسم امسال با چند روز تأخیر برگزار می‌شود، تصریح کرد: استاندار قم به عنوان رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم و سخنران ویژه در این مراسم حضور خواهند داشت.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قم همچنین با اشاره به دیگر برنامه‌های همایش روز ملی روابط عمومی در قم از جمله حضور یکی از اساتید برجسته علوم ارتباطات کشور گفت: سخنرانی این استاد مطرح علوم ارتباطات به صورت کاربردی و آموزشی برای حاضرین در نشست ارائه خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی استانداری قم با تقدیر از تلاش‌های فعالان عرصه روابط عمومی و ارتباطات و نیز همراهی‌های قابل تحسین اصحاب رسانه در کمک به پیشبرد برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در استان افزود: این دو قشر فرهیخته، نقش مهم و اساسی را در زمینه تسهیل ارتباطات و ایجاد فضای همدلی و وحدت در جامعه ایفا می‌کنند.

آدرس کوتاه :