رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

همایش بزرگ مداحان با حضور هیئت‌های مذهبی در استان قم برگزار می‌شود‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه قم با اشاره به برگزاری همایش مداحان و برنامه‌های این همایش گفت: همایش بزرگ مداحان روز یکشنبه 12 مهرماه و از ساعت 19 تا 21 با حضور مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی در موسسه امام خمینی (ره) قم برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه قم:

حبیب‌الله مرادی، با اشاره به برگزاری همایش مداحان در قم اظهار داشت: هم زمان با فرا رسیدن روز قشر مداحان همایش بزرگ بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی در قم برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه قم افزود: سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی سپاه قم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری همایش بزرگ مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان را با عنوان ضرورت بصیرت‌افزایی و جلوگیری از بدعت‌ها و تفرقه‌افکنی در جامعه مداحان اهل بیت (ع) و هیئت‌های مذهبی در آستانه ماه محرم برگزار می‌کنند.

مرادی با اشاره به برگزاری همایش مداحان و برنامه‌های این همایش بیان کرد: همایش بزرگ مداحان روز یکشنبه 12 مهرماه و از ساعت 19 الی 21 با حضور مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی در موسسه امام خمینی (ره) قم برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: حجت‌الاسلام ناصر رفیعی سخنران این مراسم است و حاج مهدی میرداماد نیز در این مراسم به مدیحه سرایی می‌پردازد، همچنین از مداحان وشاعران آئینی و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است./تسنیم

آدرس کوتاه :