جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

همایش بین‌المللی «سفیران آفتاب» برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

همایش بین‌المللی «سفیران آفتاب» برگزار می‌شود


معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از برگزاری همایش بین‌المللی سفیران آفتاب در روز نیمه شعبان خبرداد.

با حضور میهمانان خارجی از 30 کشور جهان

به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام عباس ابراهیمی با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی «سفیران آفتاب»، اظهار کرد: این همایش با حضور فرهیختگان، طلاب، اساتید، دانشجویان و مبلغین مهدوی از 30 کشور جهان و با همکاری جامعه‌المصطفی العالمیه از ساعت 17 الی 19 در روز نیمه شعبان(سیزدهم خرداد ماه) و در سالن عصر آفتاب مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام والمسلیمن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در همایش «سفیران آفتاب»  سخنرانی خواهند کرد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران موضوع همایش بین‌المللی «سفیران آفتاب» را انقلاب اسلامی، امام، انتظار عنوان کرد و افزود: محوریت این همایش تبیین فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص صدور ارزش‌های فرهنگی انقلاب اسلامی خواهد بود.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در ادامه تشریح برنامه‌های این همایش گفت: از 60 طلبه خارجی فعال در حوزه مهدویت که طی یک سال اخیر در مسجد مقدس جمکران با ما همکاری داشتند تجلیل خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه محصولات فرهنگی متنوعی به چندین زبان خارجی در همایش «سفیران آفتاب» عرضه خواهیم کرد بیان کرد: شخصیت و ویژگی‌های امام عصر(عج) در بروشوری با عنوان «موعود مهربان» و تاریخچه مسجد مقدس جمکران به زبان‌های انگلیسی، عربی و اردو ترجمه شده است که در اختیار مهمانان همایش «سفیران آفتاب» قرار خواهد گرفت.

آدرس کوتاه :