رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

همقدم با روشندلان قمی از امید تا روشنایی - روابط عمومی

 

 برنامه رادیویی «از امید تا روشنایی» با اجرا و مشارکت جمعی از روشندلان استان قم از صدای مرکز قم پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، برنامه رادیویی «از امید تا روشنایی» به تهیه کنندگی اعظم راونجی و با مشارکت جمعی از روشندلان نخبه استان قم با هدف ارتقاء سطح آموزشی،‌ فرهنگی، علمی و ورزشی نابینایان از طریق رادیو ، معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روشندلان و فرهنگ سازی در برخورد افراد جامعه با روشندلان تهیه و از رادیو قم پخش می‌شود.

« از امید تا روشنایی» با موضوعات روانشناسی و اجتماعی مانند نابینایان و مهارت های زندگی،‌ نابینایی و باور مردم، نابینایی و تحصیل و سفارش‌های دین درباره معلولین روی آنتن می‌رود.

در بخش «نابینای موفق» در هر برنامه  با  نابینایان شاخص  در زمینه‌های علمی،‌ ورزشی و فرهنگی ارتباط تلفنی برقرار می‌شود و در بخش «خبرخوان» خبرهای مرتبط با فعالیت‌های معلولان ارائه می‌شود. همچنین در بخش «بدانید که»  اطلاعات عمومی مرتبط با نابینایان بیان می‌شود و کارشناس روشندل برنامه نیز موضوعات روانشناسی و اجتماعی را در بخش «کارشناسی» برنامه مورد بررسی قرار می‌دهد.

برنامه رادیویی «از امید تا روشنایی»  با اجرای ناهید برومند و نویسندگی مهدی ضیایی فر از روشندلان قمی هر هفته روزهای یکشنبه ها ساعت 17 از رادیو قم تقدیم شنوندگان و مخاطبان می‌شود.

 

آدرس کوتاه :