حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷

همگامی رادیو قم با حماسه سازان مردمی در دهه بصیرت - روابط عمومی

 

 به مناسبت ایام دهه بصیرت رادیو قم با پخش ویژه برنامه هایی حماسه باشکوه مردم در این ایام را گرامی می‌دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم؛ سهراب یاری معاون صدای مرکز قم با اشاره به اهمیت دهه بصیرت گفت: رادیو قم صدای کرامت و مهربانی با هدف ایجاد بصیرت افزایی در جامعه و حمایت از حرکت عظیم و انقلابی مردم هوشیار و همیشه در صحنه ایران اسلامی به پوشش تجمعات مردمی و پخش مراسم و سخنرانی های این مناسبت در استان قم می پردازد یاری تصریح کرد

معاون صدای مرکز قم در ادامه افزود:  به مناسبت دهه بصیرت که از نهم دی  آغاز و تا نوزدهم دی ادامه دارد، ویژه برنامه‌ای با عنوان «حماسه بیداری» هر روز از ساعت 18:15 تا 19 از  رادیو قم برای شنوندگان عزیز پخش خواهد شد. این برنامه که با هدف بصیرت افزایی و تشریح برکات حماسه 9 دی مردم انقلابی استان قم پخش می‌شود استاد علی حبیبیان از اساتید دانشگاه شهید محلاتی و حجت الاسلام حسین زاده عضو هیات علمی جامعه المصطفی کارشناسی برنامه را به عهده دارند. این برنامه به تهیه‌کنندگی محدثه رئیس عبداللهی و گویندگی شاهین احمدیان روی آنتن رادیو قم خواهد رفت.

یاری گفت: همچنین برنامه «چراغ بصیرت» با موضوع بازخوانی حماسه نهم دی و ابعاد سیاسی و اجتماعی این همبستگی مردمی نیز در روز 9 دی ماه  از رادیو قم برای مخاطبان  گرامی پخش خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: به همین مناسبت در برنامه‌های روتین رادیو قم همچون  «شب چراغ»، «حدیث ولایت»، «صلای وصال»، «برساحل سخن» و «فصل جوانی» به موضوع بصیرت و هوشیاری مردم در نظام اسلامی و وحدت کلمه در برابر توطئه دشمنان انقلاب اسلامی پرداخته خواهد شد.

آدرس کوتاه :