جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

همگام با ورزش - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

همگام با ورزش

همگام با ورزش


Loading the player...

 

 

 

امروزه بسیاری از مردم دریافته اند که باانجام دویدنهای آرام ، نرمشهای بدنی ،پیاده  روی ،شنا کردن ،دوچرخه سواری ،انواع حرکات ورزشی و ..... می توانند تا اندازه ای وضعیت جسمانی خودشان را توسعه دهند.

همه ما ممکن است دچار دردهای مزمن یا ناگهانی شویم که دلایل آنها را ندانیم یا به علت هایی درباره آنها فکر کنیم که علت واقعی آنها دردها و ناراحتی ها نیستند. اما خیلی از اوقات شما با انجام چند حرکت ورزشی می توانید با این دردها خداحافظی کنید.

ورزش می تواند تضمین کننده سلامت جسم و روح آدمی باشد زیرا علاوه بر اینکه از تجمع کالری های اضافی جلوگیری می کند باعث می شود که فرد هنگام فعالیت ورزشی دور از تنش های روزمره بوده و حتی در اوقات غیر ورزش نیز باعث کنترل بیشتر اضطراب و استرس شود.
براساس گفته پزشکان اضطراب و استرس باعث می شود که سیستم ایمنی بدن افراد مختل شود و در نتیجه رادیکالهی آزاد به تولید سلولها سرطانی مبادرت ورزند که یکی از راه های جلوگیری از این واقعه تنها ورزش می باشد.

یادمان باشد که ورزش کلید سلامتی است و سلامتی بزرگترین هدیه خداوند است، پس بیایید برای داشتن جسمی سالم و روانی توام با آرامش در تمام مراحل زندگی همیشه و همیشه ورزش کنیم.
برنامه همگام باورزش با هدف آموزش حرکات نرمش و ورزشی ساده به اقشار مختلف  روزهای زوج شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17:00الی 17:30 ارائه می گردد.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده:پازوکی
گوینده: خان بابایی و جعفری
نویسنده: پازوکی
دستیارتهیه:کمربسته
گزارشگر:اشرفی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.