رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

همگام با ورزش - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

همگام با ورزش

همگام با ورزش


  • تهیه کننده: ابراهیم پازوکی
  • دستیار تهیه: اسماعیل کمربسته
  • گوینده: حمیدرضا خان بابایی
  • گزارشگر: رضا سپاهی

سرخط خبرهای ورزشی استان  با همگام با ورزش

همگام با ورزش دغدغه مندترین برنامه ورزشی استان می‌باشد. برنامه تخصصی همگام با ورزش با هدف پیگیری مشکلات و چالش‌های پیش روی ورزش استان کاری از گروه ورزش رادیو قم به صورت زنده در روزهای فرد از ساعت 15 الی 15:45 دقیقه پخش می‌شود.

 

 با توجه به اهمیت ورزش در سلامتی جسمی و روانی جامعه و جلوگیری از هنجارهای اجتماعی، برنامه زنده رادیویی همگام با ورزش با رویکرد تخصصی به امر ورزش و رویدادهای ورزشی استان و پیگیری آخرین اخبار و اتفاقات ورزشی و برقراری ارتباط با مسوولین هیات‌ها و ورزشکاران دارای عنوان در سطح جهانی، کشوری و استانی و دعوت از افتخار آفرینان ورزشی به برنامه برای عموم مخاطبان و ورزشکاران و جوانان علاقمند به ورزش پخش می‌شود.

 

 این برنامه پرمخاطب با بررسی و پیگیری مشکلات، کمبودها و چالش‌های پیش روی ورزش استان و معرفی چهره‌های افتخار آفرین ورزشی و ایجاد انگیزه در همه اقشار جامعه و به ویژه جوانان با هدف روی آوردن به سجایای اخلاقی و دوری از انحرافات اجتماعی و تقویت حس استقلال و انجام فعالیت‌های گروهی در جامعه از رادیو قم پخش می‌شود.

 

با همت و تلاش عوامل برنامه ساز و به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش در26 مهر ماه برنامه ای ویژه با محوریت اهمیت، جایگاه و نقش ورزش در سلامت روحی و جسمی جامعه و لزوم ترویج فرهنگ ورزشی در همه اقشار و سنین مختلف تهیه شده  که دارای بخش‌هایی همچون گزارش زنده ورزشی، رویدادهای روز استان، آخرین اخبار ورزشی و دعوت از کارشناسان و میهمانان برنامه به صورت حضوری می‌باشد.

 

برنامه ورزشی همگام با ورزش رادیو قم:

 موج fm ردیف 94.5 مگاهرتز

 

آخرین خبرها و حواشی از ورزش استان قم و این برنامه را در کانال تلگرامی "هوادار ورزش قم" به آدرس تلگرامی زیر دنبال کنید:

@havadaririb

 

 

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (7 آرا)
The average rating is 4.428571428571429 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و احترام خواستم به اطلاعتون برسونم رشته... مهدی ۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۱:۱۰

مهدی
با سلام و احترام
خواستم به اطلاعتون برسونم رشته ورزشی پارکور رسما زیر نظر فدراسیون ژیمناستیک فعالیت خودش رو شروع کرده و از اول مهر نیر تو قم داریم فعالیت می کنیم .لطفا در برنامه های ورزشی و ورزش استان به معرفی و انعکاس خبرهای این رشته ورزشی بپردازید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۱:۱۰