جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

هم افزایی دستگاه‌ها در امر مبارزه با مواد مخدر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هم افزایی دستگاه‌ها در امر مبارزه با مواد مخدر


استاندار قم خواستار هم افزایی و همدلی هر چه بیشتر دستگاه‌های دست‌‌ اندرکار مبارزه با مواد مخدر در قم شد.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی‌منش در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد طی سخنانی از همکاری صمیمانه نیروهای مسلح در بحث مبارزه با مواد مخدر قدردانی کرد.

استاندار قم با بیان اینکه نیروی انتظامی با جدیت در بخش‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر فعالیت دارد، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر وظایف سازمانی خود در این راستا نیز با نیروی انتظامی همکاری دارد.

وی با اشاره به اجرای موفق طرح جمع آوری معتادان در استان و توجه ویژه وزیر کشور به اجرای این طرح در قم تصریح کرد: همدلی و تعامل دستگاه‌های مختلف در اجرای این طرح و راه‌اندازی مراکز جمع آوری معتادان و آثار بازدارنده آن در کاهش آمار جرائم و حضور معتادان در سطح شهر کاملاً مشهود بوده است.

استاندار قم توجه به دغدغه‌های مسئولان نظام در بحث مبارزه با مواد مخدر را یادآور شد و اضافه کرد: همه باید با دلسوزی برای مردم بسیار مراقب باشیم و از ورود عزیزانمان به عرصه‌های بزه کاری پیشگیری کنیم.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اذعان بر اهمیت همدلی و همزبانی و هم افزایی دستگاه‌های دست اندرکار در پیشبرد برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: باید برنامه ریشه کنی مواد مخدر در استان قم را با کنترل و نظارت جدی بر راه‌های ورود و ترانزیت مواد مخدر در محدوده استان قم، تدوین و اجرایی کنیم.

وی تخصیص اعتبارات لازم در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر را ضروری دانست و تأکید کرد: دشمنان با صرف هزینه‌های هنگفت در کمین جوانان و نیروهای نخبه کشورمان هستند و باید در برابر این هجمه‌ها هوشیارانه از کشور و ملت خود دفاع کنیم.

آدرس کوتاه :