حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

هم اندیشی مشاوران امور بانوان دستگا‌ه‌های اجرایی استان قم - روابط عمومی

 

 نشست هم اندیشی مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه‌های اجرایی استان قم با حضور مشاور امور زنان و خانواده رسانه ملی به میزبانی صدا و سیمای مرکز قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، عصمت سپهری مشاور امور بانوان و خانواده رسانه ملی با توجه به اهمیت و جایگاه خانواده و نقش آفرینی زنان در همه عرصه‌های علمی و عملی گفت: امروز دشمن با هدف قرار دادن مهمترین رکن جامعه یعنی خانواده و ایجاد حس منفی با استفاده از هجمه‌های رسانه‌های معاند و سیاه نمایی سعی در انکار نقش زنان در جامعه و اهمیت جایگاه زن در خانواده و ایفای نقش مادری دارند و درراستای فروپاشی جایگاه زنان مسلمان در میان مخاطبان خود اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت حفظ بنیان‌های اسلامی در نظام خانواده گفت: هدف از حملات و جنگ نرم دشمن، مقابله با حاکمیت و نظام جمهوری اسلامی و مقابله با اسلام و قرآن است تا بتواند نور جهان بینی توحیدی را دل انسان ها خاموش نماید.

سپهری خاطرنشان کرد: دشمن با ترویج فرهنگ ابتزال در جامعه و تولید فیلم‌هایی برای مقابله با بنیان خانواده و ترویج طلاق و روابط نامشروع سعی در تضعیف ماهیت زن و استفاده ابزاری از آن برای بدست آوردن مقاصد شوم و نمایش در جوامع را دارد.

وی ملی در ادامه افزود: نمایش مقوله هایی همچون همجنسگرایی، سنگسار و نشان دادن عقب ماندگی زنان ایرانی و جامعه‌ای تاریک و بدون آینده روشن و ایجاد حس افسردگی و تباهی، یکی از اولویت های اصلی دستگاه‌های خبرپراکنی غربی و کمپانی‌های بزرگ فیلم سازی است که با هدف تاثیر گذاری بر روی نسل جوان و مبارزه با فطرت پاک انسانی صورت می گیرد.

مشاور امور بانوان رسانه ملی گفت: امروز همه ما باید با تمام توان و با هدف توسعه فرهنگ فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و در راستای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم. این هدف با معرفی زنان موفق به عنوان الگو و بیان اینکه این زنان با تمام مشغله‌های خود از  فرزندآوری و تحکیم بنیاد خانواده دست برنداشته‌اند محقق می‌گردد.

 در این جلسه خانم ظهیری مشاور امور بانوان و خانواده استانداری قم نیز به پیامد‌های استفاده از رسانه‌های بیگانه در افول استحکام خانواده اشاره کرد و گفت: ترویج استفاده ابزاری از زن و گسترش فرهنگ غربزدگی و سیاست‌های تولید محتوای دروغ و پرحاشیه برای انتشار در کشورهای اسلامی با هدف مبارزه با گسترش فرهنگ اسلام در رسانه‌های غربی درحالی است که رویکرد این رسانه‌ها برای جوامع خود ترویج فرهنگ خانواده ، فرزندآوری و ازدیاد جمعیت است.

در این نشست بیش از 50 تن از مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی استان قم نیز حضور داشتند.

آدرس کوتاه :


پل های ارتباطی با صداوسیمای قم

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن:32925000
 
واحد سيما
پيامك:30000251
تلفن: 42-32939040
واحد صدا
پيامك:30000252
تلفن: -32925000
واحد خبر
تلفن:32910550
پیامک: 30000253
باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن:32941201
واحد سايت
 info[at]qom.irib.ir
تلفن مركزی (تلفنخانه)
321600
02532939040-42
 
آدرس مرکز
قم- بلوار امین - صداوسیمای مرکزقم
کدپستی: 3716646384 صندوق پستی 313 و 879