جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

هنوز هم نگران وضعیت صبا هستیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هنوز هم نگران وضعیت صبا هستیم


مدافع تیم فوتبال صبای قم گفت: هنوز هم نگران وضعیت تیم هستیم و اینگونه نیست که مسابقات را با خیالی راحت ادامه دهیم.

هادی شکوری؛

هادی شکوری  در خصوص دیدار صبای قم مقابل سپاهان اظهار داشت: مطمئناً بازی سختی خواهیم داشت اما متقابلاً این بازی برای سپاهان هم سخت است.

وی ادامه داد: شرایط تیم ما خوب است و شاید چند روزی تمرینات را به دلیل مشکلاتی که وجود داشت عقب انداختیم اما با شروع دوباره تمرینات شرایط خوبی پیدا کرده‌ایم و امیدوارم شرایط‌مان را در جدول حفظ کنیم.

مدافع صبا درباره اینکه آیا مشکلات مالی این باشگاه حل شده است یا نه، گفت: این مشکلات به صورت کامل حل نشده اما درصد کمی از قراردادها را پرداخت کرده‌اند. بازیکنان ما آنقدر خوب و قانع هستند که شرایط باشگاه را درک کرده و با همین دریافتی کم هم کار را ادامه می‌دهند تا باشگاه به قول‌های بعدی‌اش عمل کند.

شکوری در خصوص اینکه به نظر می‌رسد صبا جایگاهش را در جدول تثبیت کرده و دیگر بابت سقوط کردن نگرانی ندارد، خاطرنشان کرد: هنوز هم نگرانی داریم و این نگرانی‌ها به جاست. خودم به عنوان بزرگ‌تر تیم نگران شرایط تیم هستم چون شرایط‌مان به گونه‌ای نیست که بخواهیم با خیال راحت به ادامه مسابقات فکر کنیم.

وی یادآور شد: فکر می‌کنم از طرف باشگاه باید یک مقدار بیشتر به بازیکنان اهمیت داده شود، چون همه از جان و دل مایه می‌گذارند. به نظرم بازیکنان صبا حتی از بازیکنان راه‌آهن که پول نمی‌گیرند بیشتر به فکر تیم هستند چون ما باید هر روز برای تمرین کردن راهی قم شویم و این مسیر طولانی را طی کنیم. امیدوارم خدا هم به ما نظر کند و بتوانیم در بازی‌های باقی مانده نتیجه بگیریم.

آدرس کوتاه :